| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Pokřivený přístup

Též netuším co je konizace čípku, ale připomnělo mi to "vypálení čípku", které mi chtěla provést MUDr. před 11 roky. Jelikož tehdy už "vypálila" mé dvě kamarádky, ptala jsem se ji (tedy coby 18tiletá dívčina) zda je to nutné. Odpovědí mi bylo, že kdyby to nebylo nutné, nedělala by to. Už ani nevím z jakého důvodu jsem se "vypálit" nenechala. Prošla jsem si pak během let (a studií) spoustu (4) jiných doktorů a doktorek, nikdo z nich se o tom nikdy nezmiňoval, až když jsem se vrátila do rodné vísky, přihlásila jsem se tu k doktorovi a ten se mě ptal, zda mi chtěl někdy někdo čípek "vypálit". Zmínila jsem onu doktorku a doktor se zasmál a povídal - ta, tak ta už "vypálila" celé město, a my to necháme až po porodu... Mně to úsměvné nepřipadá. Podotýkám, že ani jedem mi nedal vysvětlení, k čemu že to je dobré. Čípek mám ale zatím "nevypálený".

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.