| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Pokřivený přístup

Tedy Ovino, nechci se Tě nějak dotknout, ale připadá mi že to nějak prožíváš, naplňuje Tě pocitem štěstí, že jsi s láskou umyla podlahu, nádobí, uvařila, vyprala, vyžehlila, možná by jsi měla mýt podlahu na všech čtyřech, vařit na starých kamnech, prát v neckách a žehlit tou žehličkou jak položíš na horký kamna a pak žehlíš...všechno by sis měla víc ještě stížit aby jsi měla větší pocit štěstí, že to děláš složitěji a tudíž toho děláš ještě víc, nejsi v nějaké sektě? Připadá mi že mluvíš jak Jehovista...jo a všechny nás stvořil Jehova a všechno se děje protože on to chce a blábláblá...Denisa má pravdu, jen tu slovíčkaříte, stránky svobodavolby.cz jsou jednostranný, ať ukážou taky jak je těm dětem v ústavech, jak jsou všechny šťastný na světě a proto když je pustí tak kradou a vraždí a jsou nevděčný za cokoliv, proto z těch ústavů utíkají, děti připoutaný na lůžku s nějakým nepříjemným postižením, takový obrázky nikdo neukáže, jelikož zastáváš názor simiki, předpokládám, že ty stránky v Tobě také vyvolávají pocity bezpráví a vražd nenarozených dětí...:( fakt je to uhozený...čeština je tak košatá a tak si každý může používat jedno slovo v různých významech, když někdo řekne otročina s úsměvem, rozhodně ví, že to nemyslí jako že je otrok a doma ho bičují když něco neudělá. A pokud bych se starala o své postižené dítě, měla ho ráda ale nemohla si nic dovolit, nikam jet, mít chvíli klid, potom je to pro mě otročina i přestože to dítě mám ráda, nebo to můžu nazvat velké omezení normálního života, který vede většina lidí, jistým způsobe je i otrokem i máma zdravého dítěte, miluju svého syna, ale je pro mě omezením, že třeba nemůžu jet nakoupit potraviny, aniž bych ho vezla v košíku, tudíž se mi díky sedačce v které musí zatím být, jelikož nesedí,do toho košíku nic nevejde a musím jít třeba 2x, nebo koupit jen něco, protože i když ho nechám v autě s otevřenými okýnky a on spí, ale třeba během toho než co oběhnu krám a pak vystojím frontu se probudí a začne brečet se mi k autu postaví jako tuhle nějaká fiflena s růžovými vlasy a místo aby ho teda uklidnila, když má tak hrozný starosti že pláče, tak na něj čumí a když přijdu k autu tak na mě spustí něco ve smyslu jak to můžu udělat, nechat dítě v autě, že tam hrozně řval a navíc tónem e bych se divila kdyby ho tam spíš nestrašila aby pak mohla být důležitá(to se mi stalo a to jsme s manželem odběhli jen na 5 min. a náš Mates udajně brečel), přitom Matýsek mě vítá s úsměvem, nikde ani stopy po breku, žádné slzy ani mokré oči ani červený obličej...postižené dítě je mnohem větší omezení než můj malý syn a tudíž je to pro mě otročina, protože nebudu moct nic z toho dělat po celý život, já se budu muset omezit natolik, že si nebudu moct zajít sednout na 2hoďky do kavárny s kámoškou třeba jednou za měsíc anebo budu ale musím sehnat někoho, kdo se mi o to nemocné dítě postará, třeba přijdu o manžela, protože na něho nebudu mít čas, nebudu se moci starat o naše dva psy a kočky, protože nebudu mít, prostě člověk se v té chvíli do jisté míry stává otrokem a je jedno jestli to tak nazve, či tomu řekne jinak. Asi jsi Ovino velká puntičkářka a nazýváš všechno vždy jen těmi pravými jmény, nikdy nepoužiješ slovo, které něco neúplně vystihne, ale potom tedy spíš lituji já Tebe, že se nedokážeš od toho konzervatismu osvobodit, nedokážeš se odvázat a trochu slovíčkařit aby byla sranda, musí s Tebou být pěkná nuda, já jsem podle Tebe citový mrzák a nejspíš všechny ty, co by nenechaly narodit postižené dítě, ale žiju si život jaký jsem chtěla, jsem svobodná(promiň, ne ve smyslu sňatku)a dokážu se odvázat, ty raději žiješ konzervativní život, pro všechno máš dokonalý výraz a nejspíš stejně tak simiki...no ale na druhou stranu, dobře že takoví lidé jako vy dvě jsou, aspoň se potom o ty odložené postižené děti má kdo starat, když jejich matky, které měly chvíli stejné přesvědčení a koukaly na ty pitomé stránky svobodavolby.cz, to nedokážou.~j~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.