| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Země, kde rodí muži

však to za chvíli zas doroste, to na těch chlupech tak lpí a nemůžou bez nich žít?
Ó, bóže, to je pořád dokola... kdybys přišla do porodnice a tam ti řekli, že ti musí oholit hlavu dohola, protože to sice nemá žádný medicínský smysl, ale oni to tak dělají, protože jsou na to zvyklí, nechala by ses ráda a s úsměvem oholit? Já tedy ne, ačkoli jinak kadeřnici navštěvuji a i uznávám, těch "pár chlupů" mi na hlavě mi zase doroste a vím, že existuje i spousta lidí, kteří si hlavu schválně holí a nevadí jim to. A stejně, jako si rozhoduji, co budu nosit na hlavě, bych si ráda rozhodovala, i co budu nosit mezi nohama.


Co mají proti klystýru? Nepříjemné to není, naopak, člověu se krásně uleví...a mám-li si vybrat, zda u porodu zasmradit znečistit porodní sál a možná i miminko nebo ne, volím teda druhý případ!!!
Pokud ti je příjemný, nikdo ti přeci nezakazuje si ho dělat (nebo nechat dělat). Mně příjemný není, zácpou v těhotenství jsem netrpěla, všechny tři porody mi začaly tím, že jsem lítala na záchod, klystýr pokálení stejně nezabrání... tedy viz výše - nevím, proč bych měla podstupovat nějakou zbytečnou proceduru, která nemá v dané situaci žádné opodstatnění, ale v nemocnici ji holt ze zvyku dělají.


A co se nástřihu týče, poprvé jsem se natrhl a neměnila bych R^ To drobné poranění nebylo ani potřeba šít. Což ovšem nic nemění na tom, že podruhé a potřetí jsem rodila bez poranění, nicméně první den jsem zásadně chodila čůrat pod sprchu, jinak bych asi ronila slzy ;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.