| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Země, kde rodí muži

Ja samozrejme nevedela, jestli se potrham nebo ne, ale pro me osobne je proste snesitelnejsi predstava, ze se prirozene natrhnu, nez ze do me nekdo bude strihat. A jsem presvedcena, ze kdyby se vedla statistika o natrzeni hraze u zen, ktere rodi prirozene bez urychlovani a medikace, zjistilo by se, ze u nich zadne rozsahlejsi trhliny proste nejsou. Podle statistik vznika masivni natrzeni prave jako pokracovani nastrihu. Rika se, ze nastrih zena uz vubec neciti, ze porod tak strasne boli, ze se to tam ztrati... ja pri tlaceni necitila uz vubec zadnou bolest, nebylo mi vlastne vubec nic a tak jsem si nedovedla predstavit, ze by do me nekdo strihal. Vy jste nemela na vybranou, ja ano....
Otravuje me, jak se do me porad navazite, jake mam sebevedomi a ze vsechno vim atd. neco opravdu vim, cetla jsem vysledky lekarskych vyzkumu, vim jaka jsou doporuceni Svetove zdravotnicke organizace a vim, ze se jimi vetsinou nase porodnice neridi a neustale rutinne do porodu zasahuji, i do tech, ktere plynou bez problemu. Podivejte se kolem sebe, kolik zen, ktere znate, porodilo bez zasahu lekare. Opravdu verite, ze bez lekare se rodit neda??? Vzdyt to uz by lidstvo davno vymrelo.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.