| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Pokřivený přístup

Pro mě je totéž, zda by se něco přihodilo až v průběhu let po narození dítěte nebo zda by se to přihodilo ještě v mém břiše. Tak jako tak je to moje milované dítě a udělala bych všechno proto, abych se o něj zvládla postarat, ať už by bylo jakkoli postižené. Ono je to totiž tak: Co oko nevidí, srdce netrápí (nebo trápí míň); jen proto, že dítě ještě není vidět, že ještě nežije samostatně (že zkrátka ještě čerpá moje živiny pupeční šňůrou), bych nemohla jeho život ukončit jen proto, že jeho zdravotní stav neodpovídá mých představám. Jen proto, že není dokonalé. Jak moc by muselo být postižené, aby už bylo lepší jeho život ukončit? Kde je ta hranice? A navíc, kdo dokáže přesně říct, jak moc bude postižené? Nikdo.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.