| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak (také) na primární enurézu

napsala jste moc hezky clanecek.neco podobneho mame za sebou.syn se do 5,5 let denne v noci pocuraval,nosil plinu.pritom pres den byl bez plinky od 18ti mesicu.zkouseli jsme taky vse mozne-slibovali hory doly,zkouseli ho nechat se v tom "vymachat",aby citil,ze cura a uvedomil si to,hledali souvislost mezi velikou nosni mandli,spatnym spankem a pomocovanim a slibovali si ,ze po jejim odstraneni se vse vrati k normalu,muz zkousel syna(ac to podle me prave taky vubec nikam nevede) budit,podezrivali jsme ho,ze se chce srovnavat s mladsi dcerou...jelikoz mam blizko k lekarskemu prostredi,presne jsem vedela procedury a naslednou medikaci,kterou jste hezky popsala,ktere by syna po navsteve dr. cekaly,i kdyz zjisti,ze telesne je vse OK,a tak,i kdyz jsem vedela,ze jsme jiz petiletou hranici prekrocili,jeste jsem to chtela chvili vydrzet. a stal se zazrak a syn proste dospel anatomicky i fyziologicky a v 5,5 letech ze dne na den, jako kdyz utne.z denniho pomocovani je tak jedna prihoda za 2 mesice.
ale co chci vlastne,krome toho,ze jsem si temito peripetiemi taky prosla, napsat.bohuzel,tohle sam problem neresi.u pomocovaniu jde o to,aby se vybudovalo spojeni :pocit nuceni na moceni-mozek=vzbuzeni.nekterym detem to trva dele,nez ona hranice 5ti let.spis mi prijde,ze tento pristroj jen vlastne supluje buzeni rodici.ale chapu,ze pro sebevedomi ditete a klid rodicu to vyznam ma.
a jinak chci povzbudit vsechny podobne "postizene""ono to prejde,nikdo se s plinou nezenil,vydrzte!!!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.