| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Náš „očkovací“ příběh

Děkuju za dosavadní reakce. Já ještě jednou říkám, že nejsem zásadně proti očkování, ale brát to, že odcházím od doktorky po očkování s diazepamem a lékem na teploty jako normální, mi opravdu normální nepřijde. Já sama mám s Diazepamem zkušenost - naše paní doktorka ho předepisovala standartně na horečku aby děti nezlobily a spaly... vzala jsem si půlku a celý den jsem byla úplně hotová (a to mi bylo nějakých 10, ne 17 měsíců)) - byla jsem si schopna horko těžko dojít i na záchod a opět upadla skoro do bezvědomí. Tenhle stav trval po jedné polovině D. celý den. Možná na léky reaguji velmi citlivě, ale tahle zkušenost pro mě byla dost silná na to, že už jsem nikdy Diazepam nevzala do úst a opravdu bych nerada aby se stal nutnou součástí naší lékárny.
Nejsem nezodpovědná, synovi jsem platila šetrnější vakcínu (narodil se v prosinci před zavedením hexavakcíny zdarma) a reakce měl pokaždé.
Taky jsem se snažila všemožně posunout dávky - ustála jsem to do 5 měsíců, pak už byla doktorka neoblomná.
Za měsíc nás čeká čtvrtá hexa... poraďte - můžu se sama obrátit na Motolské očkovací centrum nebo musím mít doporučení od obvoďáka?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.