| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Náš „očkovací“ příběh

Zrovna dnes jsem přemýšlela, že napíšu článek, jakou měl syn reakci na očkování priorixem - tetra a na 4. hexavakcínu. Dnes ráno mu klesly po dvou dnech teploty po čtvrté hexavakcíně. Vůbec jsem to nepředpokládala, protože první tři očkování proběhla v pohodě a nebyl vidět ani vpich. Ted večer po očkování skoro 40, třepal se jako osika, vzestup teploty během deseti minut (stále si gratuluji ke koupi ušního teploměru, je to super pomocník). Dala jsem protazin, neboť diazepam jsem nenašla, uklidnil se, jinak by asi ty křeče fakt měl. Před měsíce jsme byli na priorixu, chtěla jsem i neštovice, je nová vakcína, tak jsme ji koupili. Za osm dní dostal horečku, taky skoro 40, ale pravda, skoro bez pláče, jen byl trochu mrzutý. Horečka trvala skoro tři dny a pak začala vyrážka od čelíčka, sopel a teklo mu z očí. Prý lehký průběh spalniček. Jsem fakt ráda, že se proti tomuto onemocnění očkuje. Jsem pro očkování, neboť člověk nikdy neví jak nemoc skončí a koho nakazí. Ony i ty neškodné neštovice mohou zanechat následky. Ještě by mě zajímalo, proč se očkuje proti zarděnkám, aby se nenakazily těhotné ženy a proti neštovicím ne, když i tato nemoc má v prvním trimestru těhotenství stejné následky jako zarděnky. Tudíž i obě moje děti jsou očkované proti neštovicím. A jsem ráda, že se očkuje proti zarděnkám, já jsem je neměla a nebyla ani očkovaná (nevím proč). Pokud by se plošně neočkovalo, určitě bych to někde chytla :-( a moje dvě zlatíčka by tady možná nebyly :-(. Lenka

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.