| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Náš „očkovací“ příběh

Zuzkosim, podle mojí pediatričky je vhodné mít doma Diazepam, aby při teplotě vyšší 38,5 st. nemohly nastat febrilní křeče - alespoň takové vysvětlení jsem dostala já. Za celých téměř 6 let co mám děti, jsem ho použila asi 2 x jednu čtvrtku a bylo vše v pohodě. Pokud dítě febrilní křeče má, musí být poté dlouhodobě sledované neurologem. Reakce na očkování mě nikdy moc nevystrašily, s teplotou jsem počítala a u syna jsem je neřešila, ten měl od začátku vakcíny šetrné. Kdyby měly moje děti extrémní reakce na očkování, určitě bych se na to koukala jinak. Takhle to beru jako normální součást péče o ně. Jinak moje pediatrička také neočkuje přísně podle stanov - syn má slabou imunitu a léčí se na to a několikrát nám očkování odložila, prostě počkala, až se jí bude zdát lepší. Já jsem za očkování ráda, ale říkám, každý ať si dělá se svým dítětem co chce. U nás nebo kdekoliv jinde. Věřím však, že plošné očkování je zavedeno z dobrých důvodů.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.