| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Náš „očkovací“ příběh

Že je nejvíc neočkovaných dětí mezi dětmi imunologů či pediatrů, věřím, to je obvyklé, mnoho lékařů dá na pravidlo "S čím kdo zachází, tím také schází", ze svého oboru má nejhlubší znalosti a tedy také největší míru strachu. Sama jsem porodník a nedokázala jsem se přesvědčit k porodu v obvyklé české porodnici. Člověk sakra ví, čeho se má bát...

Naopak nesouhlasím s těmi prohlášeními o masovém českém experimentu či o výši nemocnosti, která souvisí s očkováním jen proto, že v sousedních zemích se liší. To jsou krátkozraké posudky lidí, kteří to bohužel nemají podloženo žádným výsledkem třeba studie. Zcela uznávám, že očkování může mít vliv dlouhodobý a vliv na oblasti, které nemusíme předpokládat. Ale abych mohla něco takového tvrdit, musím zpracovat relevantní data ve studii a pak teprve hodnotit výsledek. Prohlásit může kdo chce co chce. (A týká se to i takzvané vysoké úmrtnosti kojenců po očkování hexavakcinou - pokud to není oficiálně zpracováno, kdo to může tvrdit? Chyba malých čísel vzniká nesmírně snadno.)

Nelíbí se mi ovšem stejně jako tady asi všem, že jedna strana (u nás ta "pro očkovací";) má prostor v médiích, odborném tisku, čekárnách lékařů atd. obrovský a reklama je masivní, zatímco informace proti jsou neúplné, často se nepodávají ani na požádání, mám pocit, že jsou snad i pololegální. Tahle nerovnováha je nejen nedůstojná, ale vzbuzuje právem strach a obavy. Je co měnit a zlepšovat, bezesporu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.