| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Maminko, dotýkej se mne

Takže dítko jsem vozila do přírody už v kočárku, a jak se začalo hýbat tak snad ještě víc a nikdy z toho nebylo vodvázaný... (viz můj příspěvek výše).

Do knihovny jsem s ním chodila asi od dvou let, když konečně přestalo vnímat papír jako jistý druh hračky, jejíž největší předností je, že se dá zmačkat a roztrhat. Přesto knihy, které za celý svůj dosavadní život přečetlo (16 let), by se daly spočítat na prstech.

add jídlo. Vařím skoro všechno, a to odjakživa. Jak je tedy možné, že některá jídla mi dítko odmítá s tím, že mu nechutnají? A jiná naopak miluje. Jak je možné, že zeleninu téměř v jakékoliv úpravě zbožňuje ale v polévce odmítá?

Hračky... Nikdy jsem nebyla zastáncem příliš mnoha hraček. Spíš než na kvantitu jsem hleděla na kvalitu, tedy aby dítku něco daly a rozvíjely ho. Většina z nich stejně zůstala nepovšimnuta, neboť dítko dává přednost pohybovým hrám. Z hraček měly tedy úspěch především sportovní náčiní (míče, švihadlo, obruč, trampolína...). Další okruh hraček byly věci pro umělecké tvoření (pastelkami počínaje, přes různé barvičky, fixy, lepidla, můžky atd) - mimochodem, já neumím namalovat ani domeček.

TV - Přestože u nás jela vždycky poměrně hodně (byla jsem sama a pouštěla si ji jako zvukovou kulisu), dítko ji nikdy nijak zvlášť nesledovalo a dodnes ji bere jen jako nouzovou aktivitu - např. když je nemocné. Dokonce ani jako malé se nenechalo vyrušit od hry Večerníčkem. Pravda, ani já ji nijak zvlášť nesleduju, skutečně je to víceméně zvuková kulisa.

No abych nekřivdila, taky máme hodně společného. Ale je prostě originál.

Naučila jsem je jak se chovat a jak se o sebe postarat. Ale nemůžu ho naučit, aby mělo rádo stejné věci jako já.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.