| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Maminko, dotýkej se mne

Hm, Milado, prostě nežiješ správně. Měla jsi Terku nechat pěkně bez kortikoidů, ať si v noci řve, je to pro její dobro, ostatně, pohádky by její svědění jistě utěšily.
Koneckonců, potom ji můžeš vzít na rozkvetlou louku do rozkvetlého lesa, tam se jí její alergické projevy jistě zklidní, protože bude v souladu s přírodou.
Hranice v kupování sladkostí jistě nikdo z nás svým dětem nedává, protože si všichni můžem dovolit utratit za bonbony a čokoládu celou měsíční výplatu.
Do knihovny samozřejmě, zvláště do té naší, kde oddělení pro děti má otevřeno od dvanácti do tří a oddělení pro dospělé dokonce od desíti do pěti - nebyla jsem tam od té doby, co mi skončila mateřská. A dokud jsem na mateřské byla? Dvouletému dítěti půjčovat knihy z knihovny? To by mi poděkovali!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.