| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Maminko, dotýkej se mne

mě jinakost nevadí. Co mi vadí (i když jsem to tu dosud nikde nenapsala) je, styl článku.
Na mě to prostě působí tak, že se někdo snaží vyjádřit, CO BY MI MOJE DÍTĚ ŘEKLO, KDYBY UMĚLO MLUVIT. Myslím, že podobný pocit má i spousta ostatních. Moje dítě by mi totiž nejspíš řeklo: "Maminko, jsem rád, že mi nasloucháš a snažíš se mi porozumět i když ještě neumím mluvit. Jsem rád, že mi nedáváš květák, když ho nemám rád - je přece tolik jiné zeleniny, která mi chutná. Atd..."

Jsem přesvědčená, že většina se skutečně snaží dát svým dětem to nejlepší. Každá bohužel považuje za nejlepší něco jiného. A pokud se tu objeví jakýkoliv článek, který se snaží prosazovat nějaký způsob jako ten JEDINÝ SPRÁVNÝ - a to se na mě nezlob, styl článku v tomto směru skutečně vyznívá - tak to ty ostatní prostě vytáčí.
Možná kdyby to nebylo psáno formou dopisu miminka mamince, ale jen jako osobní názor jedné maminky na výchovu dětí, tak by té kritiky ubylo. Něco ve stylu Dělám to a to... protože si myslím, že je to dobré pro ...

I když... tady málokdo chápe, že když někdo napíše článek v 1.osobě, tak že je to myšleno jako osobní názor nebo zkušenost!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.