| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Maminko, dotýkej se mne

magdo, taky mám podobnou kamarádku - naštěstí se to časem lepšilo, teď jsou holkám 3 roky, a docela si spolu i hrají. taky mi to bylo blbý naplno kamarádce říct - hele, tvoje dítě se chová strašně, mojí ubližuje, ničí nám věci, dělej s tím něco! tak jsem vždycky tomu dítěti říkala, když něco provádělo, "nedělej to a to klárce, když se nebudete k sobě hezky chovat (schválně množné číslo), tak se nebudeme moci navštěvovat". nebo "klárce se to nelíbí, bolí jí to, jestli to budeš dělat, nebude si s tebou chtít hrát". vždycky ale tak, aby to hlavně slyšela kamarádka. naštěstí jí to došlo, a začala se starat o to, co její dcera dělá, a řešit to, i když to není tak pohodlné, jako jen sedět a předstírat, že vše je ok. myslím, že tady jde vždy o pohodlnost, maminkám "vlkodlaků" se nic neděje, nemusí nic řešit - ať si to hlídají ti druzí, že... a je pravda, že jsem pak už řekla něco přímo i kamarádce, přece nenechám ubližovat svýmu dítěti.

jinak k článku - četla jsem kdysi něco podobného pro majitele pejsků (nebo domácích zvířátek?). tam mi to sedlo, ale tohle je moc:)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.