| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Ekzém aneb dejte homeopatii šanci III. - homeopatické léky

Vero,
muzete mi rict, co konkretne je na homeopatii tak tajemneho? Ano, principy zatim nejsou dostatecne vedecky vysvetleny, ale to je podle meho jen otazka casu a nevidim v tom nic tajemneho.

Me osobne dost fascinuje, jak vesmes vsichni odpurci homeopatie volaji po serioznich vedeckych studiich. Ja osobne proti nim nic nemam a jsem presvedcena o tom, ze i homeopate by tuto iniciativu ze strany vedcu uvitali, bohuzel chybi Ti nestranni vedci, kteri by se do toho chteli pustit. Zajimalo by me, kolik z vas si pred tim, nez jim lekar predepise nejaky chemicky lek, overi z duveryhodnych vedeckych zdroju, jak ten ktery lek obstal pri dvojite slepych pokusech...

"Notabene, když ty léky stojí takové sumy..." tak tomu se musim Vero jen smat....tuba jednoslozkoveho homeopatickeho leku o potenci 30CH stoji prumerne kolem 50,- Kc, coz je cca 80 kulicek a klasicky nebo konstitucni homeopat predepisuje pouze 1-2 kulicky a ceka nejmin 3 tydny, jakou reakci v organismu lek vyvola, pote podle reakce bud lek zopakuje a poda zas jen 1-2 kulicky stejneho leku nebo ceka dal a nepredepisuje nic nebo zmeni lek a predepise zas jen 1-2 kulicky jineho leku. Takze uzivani je individualni, ale nikdy se neuziva vice jak 1-2 kulicky a interval mezi jednotlivymi davkami by u klasicke nebo konstitucni homeopatie nemel byt kratsi nez ty 3 tydny, nekdy i mesice. Takze ta tuba za 50,- Kc vydrzi homeopatovi dost dlouho, navic ji muze pouzit u nekolika pacientů. Nehlede na to, ze pokud se pacient zacne homeopaticky lecit, jeho zdravi se bude postupne upevnovat a potreba jakychkoli leku se bude do budoucna minimalizovat. Je nutne ale nejspis podotknout, ze neustale mluvim o lecbe chronickych potizi, ne o lecbe akutnich stavu (i kdyz ty se daji samozrejme take efektivne homeopaticky lecit, ale spotreba kulicek je pri akutnich stavech vetsi, protoze se pouzivaji nizke potence a intervaly davek mohou byt i ctvrthodinove - napr. pri soku, bolesti zubu apod).

Jitka

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.