| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Ekzém aneb dejte homeopatii šanci III. - homeopatické léky

Diky, ja uz to kdysi vlastne zkousel (spolykal jsem postupne dve tuby h. pilulek, ktere zbyly manzelce), ale holt jsem to nevydrzel dva mesice - jednou jsem rano zjistil, ze nemam cukr do kafe, a tak jsem si zbytkem pilulek to kafe osladil (zadny ucinek jsem na sobe nepozoroval). Ostatne pisete, ze behem uzivani clovek nesmi pit alkohol (to bych dokazal) a kourit (to bohuzel zatim ne). Proste nejsem ten spravny subjekt, navic jsem i v padesati pres dost priserny zpusob zivot zdravy jako ripa, a tak nemam ve zvyku se porad pozorovat, jak dnes premnozi delaji (a mnohdy si tim evidentne ublizuji). Btw, kdyz se clovek diva treba na ten vami uvedeny "obraz léku CALCAREA CARBONIKA", proste jen zira, co maji rozemlete skeble ovlivnit a jak uzce souviseji se zdravim:o) Vubec tomu nerozumim, ale ten soubor symptomu ci co je tak rozsahly, ze se IMHO do nej nejak vejdou vsichni na svete (podobne jako se milovnici astrologie vzdycky najdou v horoskopu).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.