| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Velké dík lidem, kteří svou práci dělají s láskou

Osminko, nejspise bylo. Ja samozrejme nemuzu vedet, jak by dopadl muj prvni porod, jestli bych mela pri nej stesti na nekoho z mozkem, poctive vzdelanym a dobrou pracovni kulturou. To nikdo nemuze vedet. Ale jista jsem, ze jsem ani nemela sanci normalne porodit.

Svoji PA jsem nerekla, ze chci bajecny porod. Rekla jsem ze chci sanci porodit normalne, a po prvni zkusenosti jakekoliv porodnicni byrokraci citim tak velky odpor a neduveru, ze radeji bych rodila mimo kliniku. A ona mi tu sanci dala - uspesne, ja opravdu jsem citila, ze to, co mi poprve slo jen pokud nenastaly lekarske zasahy a prehrsel byrokratickeho otravovani, po druhe vydrzelo do konce.

Jasne, statisticky druhy porod byva snadnejsi. Ale take statisticky ve spouste porodnic tu sanci porodit nezmrzacena, bez nastrihu, bez cisare mas malinkatou. Koukni se na statistiku Aperia. Kdyz spocitas svoji sanci porodit bez depky - tohle nikdo moc seriozne nezkouma, jen se uvadi jiz az 80ti procentni pravdepodobnost, perspektivy vypadaji take bledeji. Koukni se pro srovnani se statistikou takovych klinik jako Vrchlabi, nebo zahranicni mimoklinickych porodu, a pochopis pointu. Jistotu dobreho konce nam nezaruci nikdo, lepsi vyhlidky ovsem ano.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.