| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Výbavička pro miminko

Už si nepamatuju, kolik jsme jich měli, jen si pamatuju, že tak do 3-4 měsíců jsem je dcerce dávala přes noc i přes den. Dcerka je zářijová a doma máme teplo, takže doma byla jen v tom overálku a vždy na ven jsem jí jen přidala něco přes to (podle počasí). Tím pádem jsme vůbec nepotřebovali: ponožky na doma (stejně vždycky odlítly, dávali jsme jen teplé ponožky na ven do kočárku), bodýčka (malá furt blinkala, takže rvát jí několikrát denně bóďo přes hlavu mi přišlo vrcholně nepraktické), ani žádné tepláčky...Taky jsme nepotřebovali bundu ani zimní kombinézu (přes zimu byla venku jen v kočárku, takže v nejtužší zimě měla overálek, přes to teplákovou soupravu, přes to takový spacáček s rukávama a fusak - v krutých mrazech ještě peřinku). Botičky do kočárku jsem doteď nepochopila - my měli ponožky a deku (na jaře). Musím podotknout, že spoustu krámů jsem coby prvorodička kupovala zbytečně - např. teploměr do vany (když už tak na třetí koupání jsem to odhadla akorát loktem), bodýčka, mraky rozkošných ponožtiček....:-). Ovšem vzhledem k tomu, že malá do 6 měsíců strašně blinkala, využívala jsem hodně látkové bryndáčky (nejen při kojení, ale i nějakou dobu po něm).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.