| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Mají děti nárok na zdravotní péči?

Tenhle clanek by si mel precit min. Julinek.!!!! Autorka ma pravdu. Ale co mne nejvic stve: Mam tri male deti, mezi nimi se nemoci predavaji velice rychle, takze stunou nebo maji aspon naznak nemoci vetsinou vsichni tri. Takze pro me jedna nemoc znamena navsteva doktorky (plus kontrola, tj dve navstevy se tremi detmi) 2 x 3x 30 Kc ( 180 Kc) plus dalsi penize za recept v lekarne. Protoze jsem na materske, splacime byt, opravujeme neustale stare auto,protoze na nove (ani lepsi ojete nejsou penize), saty kupujeme v second handu, pleny pouzivame levne latkove, varime doma (zadne restaurace), dovolena tyden v CR pod stanem (a na ni setrime cely rok), osobne si myslim ze zadny vysoky ziovotni standart nemame a jsme opravdu neustale bez penez, je proto pro mne i 180 Kc fakt dost penez. A nejvic mne na tomhle stve, ze penize nejdou do systemu zdravotnictvi, ale detskym doktorum a lekarnikum, kteri poplatky vybiraji!!!!Je to sprostarna na entou, protoze oni meli predtim svych 30 tisic mesicne jistych, zadni chuidaci to nejsou, a ja ted lovim z poslednich drobnych v penezence prachy na regulacni poplatek a vidim, jak se doktorka veze v nove Fabii a lekarnik opravil sve nove sidlo a pry prikoupil i obrovsky pozemek vedle! Bohudik nejsem ta z tech matek, ktery si koupi cigara a jde za usetrene penize radsi s detma k doktorovi. Ano, pane Julinku, vy to neznate, jenom jste pridal tem, co uz maji a ty, co nemaj, jste odsoudil jsete k vetsimu utahovani opasku, prootze my nikdy lekarskou peci nezneuzivali!!!!!!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.