| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Výbavička pro miminko

Moje oblíbené "vychytávky", které používám dnes a denně a nemůžu si je vynachválit:
Návleky na kola kočárku - vzhledem k tomu, že kočárek parkuji v předsíni v bytě, ještě před dveřmi nandám a nenanesu si špínu dovnitř. Navíc dávám malého spát ven na balkon, s návleky přejedu celým bytem a nemám na koberci "koleje". Doporučuju! Dle potřeby vyperu.
Stínítko proti slunci na kočár - je z podobného materiálu jako stínítka do auta, třemi klipy se přidělá na boudičku kočárku. Je to vlastně taková roletka. Když nesvítí sluníčko, jen se shrne nahoru. Přijde mi to lepší než přišpendlená plína, navíc mimčo i vidí ven a vy na něj, lze použít i u sporťáku.
Ještě jeden dotaz - Jak docílíte toho, aby vám mimčo nesundalo hned z nohou ponožky? Já když je malému (6měsíců) dám, jsou do cca 5 minut dole a kouká na mě holá noha. Zkoušela jsem tenké, tlusté, látkové bačkůrky i capáčky, ale vždycky je to totéž. Z toho důvodu mám nejradši klasické dupačky (tzn. dole capky a zapínání na ramínkách), ale ty od vel. 74 už moc nejsou. Hodně se dělají kalhoty s nohavicemi, mě to přijde dokud mimčo neleze příp. si nestoupá, úplný nesmysl. Kamarádka říkala, že dává overálky, ale ty dupačky + bodíčko mi tak nějak připadají nejlepší.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.