| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Svět v matčině lůně - díl druhý

Ahoj Kamilo, nevím jestli si ještě na mě pamatuješ. Byla jsem v 7tt a měla jsem jíd do centra na UTZ kde mi konečně měli říci kolik embryjek tam je. Bylo mi řečeno, že je plodové vejce prázdné, že se embrya vstřebalaa že musím na sál:-(( Dr. říkala, že už to tušila v tom 6tt,ale že si nebyl jistá. Byl to nejhorší den v mém životě. Takovou zprávu jsem teda opravdu nečekala.Je to 14dnu co jsem po revizi dělohy. Ještě mě pobolívá břicho a špiním, ale už je to v pohodě. Takže se z této diskuse loučím a vracím se do diskuse IVF a tobě a ostatním přeji krásně a bezproblémové těhulkovství. Pa Evuša

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.