| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Chcete rodit v Praze? Zaregistrujte se včas.

musím souhlasit , jsem z Prahy a rodila jsem v září 2006 , naplánovanou jsem měla Motol. Jenže na polovinu září vyhlásila Sazka svojí akci k svému výročí:pro každého novorozence z 15. září penízky ( kolik už si nepamatuji) . I maminy , které se snažily, někdy rodí později a tak , když jsem měla rodit, byla Motol plná, při naší noční návštěvě nás poslali domů , že mám za dva dny dorazit na vyvolání . Domů už jsem nedojela , málem odrodil manžel v autě , nakonec mě vysypal na zde tak propírané Bulovce a já si ji nemohu vynachválit ,porod a poporodní péče z mého pohledu perfektní, lůžka na 6tinedělkách neměly, a tak jsem byla uložená na gynekologii společně s dalšími rodičkami , pokoje byly k nehnutí , ale personál k nezaplacení, ochotný , milý a dokonce jsme byly na pokoji i s miminky, ač vím , že jinde je praxe děti nechávat na novorozencích ,pokud je maminka jinde než na 6tinedělkách. Všechno jde když se chce a já tímto děkuji všem sestrám na gynekologii na Bulovce , které se staraly o maminy , které byly přes počet . Mimochodem přes počet nás bylo minimálně 26- tolikátý jsme byly mi a po nás se ještě rodilo. Vše je o lidech. A ti , které jsem zažila já byly perfektní. A to včetně dětských sester , které např. koupání miminek zvládali s přehledem a to i po 3 hodinách u vaničky , kdy se jim objevovala jedna mamina za druhou . Já smekám

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.