| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Míša a noční kojení

Velmi s vámi soucítím, také mám s malým upírem bohaté zkušenosti. Vůbec nevím, jak jsem to přežila - budil se nejméně desetkrát za noc a cucal a cucal. Po čase jsem přestala chápat, co že má být na kojení hezké, někdy uprostřed noci, po x-tém přetrhnutí spánku jsem byla úplně pološílená, prsa mě bolela, jakoukoliv kojící polohu jsem nenáviděla. Zredukovalo mě to na ploužící vysátou mátohu.
Zlom přišel ve třináctém měsíci, kdy se syn omylem napil cizího sunaru a pak upadl do nekonečného sedmi hodinového spánku. Do té doby ho ovšem nechtěl a věřte, že jsem to zkoušela mockrát. Ještě asi půl roku jsme kojili, ale pouze dvakrát, třikrát denně a tentokrát jsem to byla já, kdo se deset krát za noc ještě dlouho probouzel a s očekáváním zíral na sladce spícího syna.
Nemohu vám nabídnout žádnou instantní radu, pouze soucit a pochopení a víru, že to také přežijete oba ve zdraví.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.