| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Míša a noční kojení

Tak my jsme to meli taky tak. Zhruba od tech 6 mesicu se zacal v noci vic budit. Ze zacatku jsem poctive uspavala a davala do postylky. Pak jsem se na to jednou namichla a vzali jsme si broucka do postele. Tedy postylku jsme prilepili k nasi velke a oddelali jednu z mrizi-vzniklo velke letiste. To byl jisty krok k lepsimu, ale stejne se budil dost casto. Tak jsem zkousela uspat u prsa jen vecer a pak bez. Trochu se zlepsilo, ale ne nijak vyrazne-ja se min vyspala. Take zkousel uspavat tatinek, ale to byla katastrofa nejvetsi-myslim, ze tohle mu pujde az bude synek vetsi a nebude tolik rvat :-). A pak me napadlo, ze se budi kvuli tomu, ze jsme vsichni pod jednou perinou a tak jsme mu koupili perinku takovou krasnou se zviratkama, ze se do ni tak zamiloval, ze zmena byla temer okamzita. No a pak uz jen na uplne zdokonaleni bylo vynalezeni spaciho talismanu- unas to byl manasek husa :-), na nejake obdobi i pejsek a ted manasek zirafa a pandici :-). Doted uspavam u prsa-je to nas ritual,ale i bez a hlavne celou noc prospi.
Zkus tedy nejak zmenit prostredi, nebo nejak vylepsit usinaci ritual. Ja mu treba jeste delam vzdycky pred spanim takovou retrospektivu, co za cely den zazil, pekne si povidame a u toho ho jemne masiruju, aby byl klidnejsi, pak si vezme ty svoje manasky :-), pak mu reknu at se rozlouci s hrackami-on jim zamava, pak zamava tatovi...a jde se spat...
Nechat vyrvat nedoporucuju-jsem cíta a hlavne uz ted vim, ze to jde i bez toho...jen vytrvat...stoji to za to...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.