| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Těhotenský test a jak vlastně funguje

ahojte lidicky,
ja se snazim uz 2 roky o mimino,tento mesic jsem byla nadopovana naposled clostylbegitem (mimo jine,bastila jsem ho uz pul roku, injekce jsem nedostavala - neovuluji a dostala jsem injekci a "prikaz" pracovat na miminku. U doktora jsem byla v patek - do teto doby jsem nebyla tehotna - v sobotu jsme "vyrabeli" dle instrukci miminko. Menstruaci mam dostat tak za 5 dni. Nevydrzela jsem to a udelala si test. BEST-2. Jak psala uz jedna pisatelka, po 10 minutach jen jedna carka a kdyz jsem ho chtela po pulhodine vyhodit,tak tam byla svetlounka dalsi. Svetla,ale byla tam. Ted jsem fakt rozhozena,nevim jestli mam tomu verit, ale zda se mi nepravdepodobne, aby to byla pravda. Kdyz jsem si delala minule testy, tak na mne cihala vzdy pouze jedna fialova a bily papirek. Myslite, ze je to mozne,abych byla tehotna? Jinak se totiz lecim na anovulaci a poprve za ty dva roky se mi utvoril pekny folikulek.Jinak mam jit v zari - kdyz pres prazdniny nic na umele oplodneni.Z toho mam strach. Tak jsem se vypovidala a je mi uz trosku líp. Eva

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.