| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Předčasná krize středního věku

Já mám tři a střední věk mě chytá od 25, kdy se narodilo to první :-).
Akorát že já nemám na to, nechat si udělat tetování, extravagantně se ostříhat nebo odněkud někam tandemově skákat (moje závrať!) - já jsem asi usedlá odjakživa. Alespoň jsem se naučila kouknout do zrcadla a nevidět se, větu zubařky "No tak na váš věk, 3 děti a tolik let kojení by to mohlo být i ještě horší" zajíst čokoládou a teď momentálně zpracovávám zánovní informaci, že ty neustálé bolesti zad a kloubů nebudou dočasnou potíží způsobenou nošením dětí, ale že to bude bechtěrevova choroba - (btw. - nemáte někdo na toto téma nějaké praktické rady??). První vlasy mi zešedly už na střední škole a kdybych se teď neobarvila, tak poměr "barevných" a šedých bude tak 1:3, a to si možná ještě fandím. Jediný, co zatím nehrozí v tomhle tempu, jsou ta kila navíc, ale já spíš dospěju k typu "vyschlá švestka", to znamená svrasklá vrásčitá padesátnice za pár let - v tomhle si dámy s několika kily navíc mohou gratulovat, podle mého názoru je lepší noblesně nosit kila než být "křížala" .
No, po posledních narozkách (34) jsem si vážně říkala, že by asi bylo pohodlnější, LEVNĚJŠÍ, a důstojnější pomalu přešaltrovat na image "zralá matrona" - dala jsem si předsevzetí, že od dospělosti prvního syna si přestanu barvit vlasy - to je za 9 let - počítám, že v té době budu mít hlavu už úplně bílou (máme to v rodině), k tomu bechtěrevovi pak zakoupim hůlčičku se stříbrnou rukojetí a na ty mladé, krásné, zdravé, perspektivní lidi se budu koukat už jen laskavě a shovívavě :-)).
To mi připomíná hlavní příznak mého středního věku - když mi bylo 20 let, připadali mi pětatřicátníci (a hlavně pětatřicátnice:-)) beznadějně staří, omšelí, "za zenitem" a když dělal někdo to, co popisuje Bellana, tak byl beznadějnej trapák. Dneska mi táhne na 35 a padesátníci (a hlavně padesátnice!!) mi připadají jako moji trošku zralejší vrstevníci a když se někdo dokáže víc odvázat, tak mi to přijde spíš jako odvaha a nebo tiše závidím fyzické síly :-)))).
Bellano, zdar!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.