| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Předčasná krize středního věku

Pobavilo mě to, vzpomněla jsem si na svá mladá léta s miminem a batoletem. Je pravda, že se mi podařilo vypravit se s oběma dětmi, ale při návratu mi batole zamklo byt před nosem - já stála před bytem, v jedné ruce tašku s nákupem, v druhé povijan s miminem. Při jiném návratu z nákupu chtělo si batole hrát na písku. Než jsem z bytu (v přízemí) donesla kyblík a lopatku (asi 1/2 minuty), bylo batole pryč a já lítala jak blázen s miminkem v kočárku kolem baráku a hledala batole. To mezitím přešlo rušnou silnici u autobusového nádraží a chytlo se cizí paní, která si myslela, že matka batole opustila a odjela busem ... Od té chvíle už jsem byla fakt ve střehu, ale přesto takových historek bylo víc. Teď jsou z batolete a mimina vysokoškoláci a já prožívám krizi středního věku s předškolákem. A říkám si, jak jsem neschopná a nemožná a jak jsem to asi kdysi dělala, když jsem měla ty děti dvě a stihla jsem tolik práce, když s jedním dítětem stihnu sotva polovinu. Inu, už to není, co to bývalo. Ale vězte, bude líp. Nebude to dlouho trvat a děti se obléknou samy. Je fajn, že to berete s humorem. Ještě mě napadá, že Váš článek by mohl sloužit jako odpověď pro jednu paní, která se nedávno v novinách rozčilovala, proč matky dvou dětí chodí o rok dříve do důchodu, že prý ona má jedno a že to přeci takový rozdíl není. :-)))))

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.