. Já už to mám teda za sebou víc jak deset let. Kouřila jsem tak dvě krabky. Tudíž jsem prakticky vydělávala jen na cigarety a skromné jídlo
)). Byla to celkem úleva. Kuřák pořád vyhledává ty správné situace pro to, aby si mohl zapálit a pořád shání cigarety a oheň. Taky jsem to měla jako relax
- haha, největší omyl. Přeji ať se povede 
Lidový rok - DubenPraha 4
Ukliďme svět, ukliďme Česko - jaro 2018Praha 4
Malí fotografové: Tajemný portrétOlomouc
Haló JácíčkuKladno
Konstelace - seminářPraha 8 Další akce nalezte zde
Velikonoční kynutý koláč ala volské oko
Perníkový beránek Další recepty nalezte zde
(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.
Publikační systém WebToDate.