Kroniko, ale stejně jako jsou nepřenosné zkušenosti s vysokým tlakem a nízkou váhou a bolestmi zad ve vztahu k tomu, co zvládneš za práci, je naprosto nepřenosná zkušenost s časným vstáváním. Je tudíž dost jedno, co ti tu kdo napíše, podstatné je, jak se k tomu postavíš ty.
Nicméně: mám tlak nízkej (vždycky se mě po změření ptaj, jestli mi není špatně - na omdlení), a vstává se mi blbě (jsem ráno úplně hadrová), ovšem je jedno, zda ve 4 nebo v 7. Ve 3:15 jsem zažila jen párkrát a ne souvisle, ale bylo to stejný, jako v 6.
Dle mého pokud to zkusíš (a být tebou tak konečně nějakou práci zkusím a kdyžtak skončím ve zkušebce), tak základ je chodit spát kolem osmé večer, abys těch 7 hodin měla odespaných. V létě to bude asi problém, ale snad se dá ložnice zatemnit...
Znám dokonce teorii (a popsanou praxi pár lidí), podle které by člověk měl spát stejně hodin před půlnocí jako po, tj. např. od osmi do čtyř, že to je nejkvalitnější spánek = regenerace. Podle normálního času, pochopitelně.
Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.
Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti. Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.