Ještě nedávno jsem byla přesvědčena, že osmileté gymnázium řešit nebudeme. Syn není typ, který by rád ležel hodiny v knížkách, navíc má po škole různé aktivity, chodí do sportovního kroužku, do ZUŠ, na angličtinu, takže mě přišlo lepší, když na to vše a svůj volný čas bude mít prostor a na gympl může jít až po skončení základky. Na druhou stranu je introvert a ve třídě má dva opravdu dobré kamarády, s ostatními kluky si příliš nesedl. Maminky obou jeho kamarádků jsou rozhodnuté, že děti na gympl půjdou, takže syn řeší taky, že na škole zůstat nechce.
S učením větší problémy nemá, kromě češtiny, ze které mívá pravidelně dvojku. Na velké testy se umí naučit na jedničku, ale soustavně se mu připravovat nechce a bez učení to je ta dvojka. Ze všech ostatních předmětů má jedničky, na matematiku a logiku je nadaný. Trochu mi dělá starost množství učení, které by se jistě na gymnáziu zvýšilo a nejsem si jistá, zda by tam byl vzhledem k většímu objemu povinností spokojený. Na druhou stranu by ho to prostředí mohlo více motivovat. Kolik času tráví učením vaše děti na gymnáziu? Mají čas na kroužky a kamarády? Litovali jste někdy, že dítě na gympl šlo?
Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.
Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti. Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.