| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Dětští lékaři

Hejného metoda výuky matematiky je v ohrožení

Josef Kubát

Kromě zastánců se k Hejného metodě vyjadřuje i početný zástup kritiků.

  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 2035  [Dalších 2015 >>]
Lassiesevrací 134328
22.5.2017 20:05:25
Přines si tam rybářskou rozkládací stoličku s tím, že se ráda posadíš a nemáš kde. Třeba ho to trkne a pořídí si vlastní židle. ~z~
Alca 145121
22.5.2017 18:33:52
Commer, my jsme právě na východě, proto je to s tou angličtinou horší ~n~.... jak už jsem zjistila, tak ani u těch mladších ročníků není angličtina samozřejmá anebo se stydí mluvit a radši řeknou, že neumí (doktorů teda tolik vyzkoušeno nemáme, ale třeba úředníků atd. Celkově mi to tu trochu připomíná situaci v ČR - aj sice teoreticky má každý, ale reálná znalost a snaha mluvit je na tom o dost hůře...).... praktika a zubaře máme na doporučení z manželovy práce, ale gynekologii jaksi ne :) Mám tip na jednu, co by anglicky měla umět, ale nejdříve jsem chtěla vyzkoušet tu na referenci.....
Tante Bante 147015
22.5.2017 18:08:57
Říct si o židli jsi nezvažovala? "Dobrý den, kam se mohu posadit?"
Jinak je to samozřejmě neomalenost od toho doktora. Vadilo by mi to, ale lepší máš vymezit se na místě. Pokud by měl remcy, že ti nedá židli, když s tebou mluví a sám u toho sedí, tak bych mu podarovala brožurku Nácvik slušného chovní k dámě a poroučela se ke konkurenci.
-Commer- 147259
22.5.2017 18:03:50
Alco, k angličtině ošetřujícího lékaře, Němec bude umět, má angličtinu min. od 3 třídy základky, bacha nesmí být z východního bloku, třeba z Drážďan ve věku 50 a víc neboť to by nemusel, anglicky nepochopitelně neumí Maďaři, nevím proč, Rumuni, ALbánci špičkově
-Commer- 147259
22.5.2017 18:00:05
já jsem v Německu jinak než s lékařem, který stál a já taky, nekomunikovala

pediatr má 5 ordinací, kde se mu připravují pacienti a on do ordinace vejde a jde rovnou k dítěti, to vyšetří, zeptá se rodičů či dítěte na další a sdělí další kroky, pak odchází do další ordinace, takhle rotuje celý den, zřejmě si vůbec nesedne
margotka78 alias shit-roller 108560
22.5.2017 16:57:35
Mám a naopak mě vždy k posazení vyzývá.
Jinak na místě zakladatelky bych si přinesla skládací rybářské křesílko a normálně si ho tam v ordinaci rozložila. A čekala bych, jak se začne tvářit, jestli mu to dojde.~:-D
Třeba nemá prachy na židli...
.libik 142094
22.5.2017 16:37:30
Marko, mě už to fakt nebaví. Asi tak v roční frekvenci tu probíhá diskuse o sukních na gyndě. Tak na to mrkni, je tam všechno.

(jinak tedy nápad k tvému dotazu, člověk prý dosáhl dnešního stupně vývoje tím, že řešil své nepohodlí, možná i pacientky gynekologických ambulancí jsou schopné rozvíjet své schopnosti a pro příště se zařídí tak, aby ..)
daba+holčička 55689
22.5.2017 15:45:11
Je tam jenom jedna židle, ale zas se tam většinou nezdržíme tak, že by to byl problém. U alergoložky, která si ráda povídá je židlí dost ~t~
Marka 140743
22.5.2017 15:35:11
libiku vysvětli mi jak pacientka, která nikdy nezažila lékaře, který by ji nenechal se po vyšetření obléknout, vůbec zjistí, že by se měla aktivně dotázat, zda je sukně nutná? Znovu se ptám, je upozorněna sestrou při objednání, najde to na webových stránkách ordinace?

Co je to "vstup přes koupelnu"?
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 2035  [Dalších 2015 >>]


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.