| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Počítač a internet - různé

Hejného metoda výuky matematiky je v ohrožení

Josef Kubát

Kromě zastánců se k Hejného metodě vyjadřuje i početný zástup kritiků.

  (?)
[<<Předchozích 110] Názory 111120 z 29995  [Dalších 29875 >>]
Kat 121378
17.3.2018 11:22:45
Cimbur, trest nedostane. Zvire je u nas stale v kategorii "vec".
Cimbur 64764
17.3.2018 11:22:02
Přesně, Alco.
Cimbur 64764
17.3.2018 11:20:50
Mnou právě taky nic neclouma. Necítím k takovému člověku žádné emoce. Považuju takového člověka za anomálii, v podstatě nemocného tvora. Je mi líto zvířete a předpokládám, že trest dostane podle právního řádu. Spíš mam obavy z toho, ze takových lidí je neustále určité promile a můžou ublížit člověku. Viz zhari z Vitkova a malá cikanka Natalka. Typický příklad lidí, kteří dokážou ublížit jen pro potěšení. Ale ona je to fakt uchylka, defekt, to nic nespraví, ani exemplární trest.

Se mnou clouma třeba případ, kdy realitka nebo dokonce banka okrade klienta a on se v rámci našeho právního řádu nemá jak branit, nebo když pojišťovna neproplati pojistku, VZP neproplati péči... cloumaji se mnou mrtvý deti v Syrii a tak.
Černá mamba 145715
17.3.2018 11:16:11
Měšťáci by na to nestačili, nestačí kolikrát ani na to, co je jejich náplní práce :-) jediné, co jim jde, je rozdávat pokuty za špatné parkování.

V Americe a i jinde po světě mají přímo zvířecí policii, u nás už něco takového chtěli zavést před cca deseti lety, ale nic se neděje, je to asi moc složité...~a~ nevím, co všechno se ještě musí stát, aby se s tím něco dělalo. + samozřejmě VYSOKÉ (ne ty směšné) tresty pro ty, kteří zvířata týrají.
Jako absolutně nejdůležitější ale bych viděla to, aby běžní lidi nezavírali oči, NEBÁLI SE, a oznamovali, oznamovali, oznamovali - do alelujá, dokud se (konkrétními případy) patřičné orgány nebudou zabývat.
Nemůžu pochopit, jak je možné, že někdo bydlí např. v blízkosti těch týraných dvouset psů, a šest!!! nebo kolik let se to ví a NIC... je to nad mé možnosti chápání. podle mě se VŽDYCKY musí najít nějaká možnost, nějaká i třeba lest, jak se k dotyčnému dostat, když je takové podezření...

Pevně doufám, že dotyčný bude skutečně potrestán a nebudou se hledat kličky, aby nebyl.
Alca 145121
17.3.2018 11:14:28
Katka
"Kudlo, ale tady evidentně nešlo o nic "naprosto smyšleného", to je trochu rozdíl."

ona je otázka, zda si dotyční sdíleči vůbec namáhají ty informace ověřit. Vem si, jak snadnos e šíří různé "fake news"...... To, že zrovna tahle zpráva byla pravdivá nemění nic na tom, že celý ten systém je dost nebezpečný....
neznámá 91073
17.3.2018 11:05:11
V tomto konkrétním případě jsem pro štvanici.
Kéž by mu někdo na budku dal, ale prý to je jen výmysl.
Doufám, že se jeho chování vymstí a potáhne se s ním celý život, při našich zákonech mu hrozí tak maximálně podmínka.
Katka a 2 výrostci 141251
17.3.2018 10:57:43
To je pravda.
Buchli 121873
17.3.2018 10:32:15
Grainne, mně je z toho smutno a úzko, ale rozhodně nic ve stylu, že bych chtěla páchat násilí na tom člověku. Takže mě docela překvapuje, v kolika lidech, i zjevně civilizovaných, tyto emoce vznikají.
Kat 121378
17.3.2018 10:30:43
Grainne, jo. Mam jednoho kandidata. Neni nasilnik. Jen asi disociativni tvor. Nevypocitatelnej. Domluvit se s nim nelze. Vic jak rok od rozvodu dokaze furt prudit. Ale je to seda zona. Nejde o zivot, nejde o zdravi. Ale zij furt s tim, ze nevis, co si ex vymysli, co udela, kam zavola. ..
Grainne 67561
17.3.2018 10:29:37
Buchli, porad existuji veci, ktere ve mne vyvolavaji emoce. Civilizovane je nedat jim pruchod, neni li tedy objekt nasili bezprostredne ohrozen, na coz pamatuje i zakon.
Takze me nekamenuj, ja ho nezmydlila a ani s tim vecne nesouhlasim, je trwba to zpracovavat efektivne a vyuzit moznosti, ktere dava zakon - vcetne toho, ze uz konecne opravdu nekdo pujde sedet " natvrdo", ne ze "mu hrozi".
[<<Předchozích 110] Názory 111120 z 29995  [Dalších 29875 >>]


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.