| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Počítač a internet - různé

Hejného metoda výuky matematiky je v ohrožení

Josef Kubát

Kromě zastánců se k Hejného metodě vyjadřuje i početný zástup kritiků.

  (?)
[<<Předchozích 170] Názory 171180 z 29995  [Dalších 29815 >>]
margotka78 alias shit-roller 108560
3.3.2018 19:41:07
Pro mě by to nebyl problém.
Chodili bychom na procházky se psem, bruslit ( to jsme byli ve čtvrtek po škole a práci, bohužel mám teď velkou rýmu), četli bychom a koukali na filmy, máme jich na externím disku stovky.
Potřebovala bych dát do pořádku skříňky v kuchyni, ale nechám si to na jarní prázdniny, budu mít dovolenou. Holka mi většinou pomůže. A taky upečeme velikonoční perníčky. ~;)
Len 108740
3.3.2018 19:39:37
Hodne bych toho precetla. Urcite bych neuklizela~t~ Internet celkem omezuju, vetsinou tu jsem jen v prestavkach (prokrastinaci) pri uceni, takze ted jeste dva mesice celkem dost, pak az do pristich Vanoc asi moc ne:-)
Kat 121378
3.3.2018 19:38:34
Nevim, jak bych vyuzila, ale mela bych mnoho casu!
Tina+Jiřík2008 81121
3.3.2018 19:33:42
Asi bych toho času bez internetu využila jak k jiné zábavě, tak k nějakým odkládaným věcem doma...jinak ale týden bez internetu mám každý rok, když jezdíme na týden na rodinnou dovolenou, notebook nevozíme, chytrý telefon mám jenom já a navíc až teď od Vánoc, takže jsme prostě vždycky byli na ten týden absolutně mimo net...pokud jsme potřebovali něco najít, tak jsme buď poprosili ubytovatele, nebo se poptali v infocentru, jinak co jde, tak zjišťujeme dopředu doma před odjezdem...letos to bude asi výzva, protože wifi mají už snad všude...na druhou stranu mě to ale na telefonu tak nebaví, maximálně něco pročítat, ale nebaví mě to do něj ťukat a ty jeho blbé opravy...z PC je to daleko lepší...takže myslím, že odolám~;)
Monika 123907
3.3.2018 19:28:12
Tento týden jsme měli doma potíže s připojením k internetu, v podstatě nebylo možné ho používat. Chodila jsem normálně do práce, tj. maily jsem zkoukla, případně vyřešila nějaká potřebná hledání, takže žádná "krize" nevznikla. ALE - během odpolední/večerů jsem stihla fůru věcí, co už jsem tak dlouho odkládala - vyčistila jsem komplet kuchyňskou linku, přebrala dětem některé nejděsnější šuplíky, založila dokumenty, skladované už dlouho na kupce ... Přispělo k tomu tedy i počasí, jinak bych možná spíš strávila víc času venku. Jak byste Vy "využily/i" týden bez internetu? ~;)
Lada2 130679
24.2.2018 20:58:30
Jestli jste ji už použila, tak vám to nikdo nevymění.
zuni 81393
24.2.2018 20:26:24
právě, dvě BK vedle sebe. Zavolám, jen jsem chtěla něco důležitýho tisknout tak jsem to zkusila. Už ty tisky nevypadají hezky tak musím počkat :p
lesley 28930
24.2.2018 20:24:33
Špatně jsem si přečetla otázku. Jestli dát dvě BK vedle sebe, to si jistá nejsem. Jeden z těch uvedených tipů má být silnější a navzájem se v tiskárně doplňují. Ale která je která to právě nevím.
Nemáš možnost ráno zavolat do obchodu, kde jsi ji koupila ~5~? Snad by šla vyměnit.
lesley 28930
24.2.2018 20:12:03
Tuhle tiskárnu už dlouho nemám, ale pokud jsou kazety velikostně stejné a obě obsahují černou barvu, v čem je problém? Mám takový dojem, že jedna je doporučovaná na dokumenty a druhá na fotografie. Použila bych tu co mám.
zuni 81393
24.2.2018 19:52:18
Ahojte, uměl by někdo poradit? V tiskárně Canon Pixma mi došel toner.... jsou tam tonery C,M,Y,BK a takovej větší PGBK. Teď došel inkoust v PGBK a v obchodě mi bohužel prodali toner BK (sice jako taky větši), což jsem zjistila až doma. Myslíte že můžu beztrestně vyměnit to PGBK za to zakoupené BK??? Díky... ~x~
[<<Předchozích 170] Názory 171180 z 29995  [Dalších 29815 >>]


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.