| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Počítač a internet - různé

Hejného metoda výuky matematiky je v ohrožení

Josef Kubát

Kromě zastánců se k Hejného metodě vyjadřuje i početný zástup kritiků.

  (?)
[<<Předchozích 50] Názory 5160 z 29995  [Dalších 29935 >>]
.libik 142094
17.3.2018 14:52:41
Tak na mé zdi to nejelo, možná jsem to neviděla, na tvé jo?
Grainne 67561
17.3.2018 14:52:34
Kudlo, ale ne, neboj, vetsina lidi si civilizovane ulevi pisemne a tim to zhasne.

Samozrejme sem tam ma nejaky ten padouch smulu, ze tvrde narazi na jeste vetsiho padoucha, ktery doposud civilizovane pusobil v civilizovane spolecnosti, ale primy utok do jeho prostoru v nem probudil zle schopnosti.

Stejne tak ma sem tam i slusny clovek smulu, ze se priplete padouchovi do rany.

Ja beru na vedomi, ze brat zakon do vlastnich rukou neni vseobecne dobre, ale existuji vyjimky z pravidla. Nektere vyjimky z pravidla dokonce definuje zakon sam, byt s ruznymi opletackami.
.libik 142094
17.3.2018 14:50:46
zetko, tohle nerozjedeš, já totiž celkem nevím, co se stalo.

Ale jsem hodná žena, krmím ptáčky i bezdomovce, daně platím~:-D
Z+2 109449
17.3.2018 14:47:42
Libíku malo? No slušný. To jsi se tu docela odkryla.
Kudla2 58452
17.3.2018 14:47:05
libiku,

ale tady nejde o to, že napíšeš třebas "ten hajzl by zasloužil stáhnout z kůže", ale že přímo vyzveš k tomu, aby to někdo šel realizovat, včetně jeho nacionále.
.libik 142094
17.3.2018 14:45:18
Kudla, já jsem jenom chtěla říct, že na internetu se toho nakecá (v dobrém slova smyslu tím myslím třeba tebe nebo chceš-li sebe)

Odmítám pátrat po skutečném osudu toho mladíka, nechci to číst. Já jsem viděla v titulcích jenom petice za nejvyšší možný trest(což je sice nepochopení nezávislosti soudu,ale nic to nežere ani nezabíjí), žádnou svolávačku k tomu, aby si to s ním šel dav vypořádat. zřejmě se to komentuje ostrými slovy a představami o tom, co mu lidi přejou. Jenže to je "jenom jako"

Já jsem na fb v malé skupině napsala na info o tom, že ho někdo zmlátil , že "málo". Vypadám jako člověk, co jde někoho ukopat? Já? ~t~ Bylo to vyjádření v situaci, kdy si nehraju na nadhled, takové citoslovce spíš..

Kudla2 58452
17.3.2018 14:44:59
Grainne,

ale tady přece primárně vůbec nejde o toho voříška (to snad nikdo nezpochybňuje, že je to šílený, utýrat zvíře), ale o to, že někdo na netu zavelí "to je ten hajzl XY, pojďme si ho podat" a jde se na věc.

Grainne 67561
17.3.2018 14:40:47
Cimbur, civilizáce je mezi lidma a mezi tim, co k sobe ta civilizace pouta, tedy i zvirata, ci rostliny a prirodu jako celek.

Ja nemam rada tenhle valecnej patos, co se ce Vietnamu meli co vrtat vsichni? Tam civilizace selhala v samem pocatku a ve valce je hrdinstvi i padoustvi na ostre hrane britvy pouheho vykladu nejakeho deni.

Mimochodem, novy obcansky zakonik uz uznava i citove pouto mezi clovekem a zviretem, takze kdyz nekdo zamorduje sousedovic voriska, vysoudi 100 Kc,- jako nahradu skody + i citelne "bolestne" za psychickou ujmu.
Z toho duvodu uz by bylo zahodno uznat, ze kdyz to uznava zakon, ktery obvykle miva zpozdeni za denim, muzes to uznat i ty.
Kudla2 58452
17.3.2018 14:33:08
Libiku,

s tou virtuální realitou Ti nerozumím, ale to s tím předávkováním beru tak, že prostě je moment, kdy už toho druhýho nemůžeš mít pod kontrolou a nemůžeš se cítit odpovědná za to, co dělá (i kdyby si tím třeba ublížil).

Tohle asi nebude ten případ, protože jak to od včerejška čtu, tak ta paní už asi bude v takovým stavu, že jediná šance bude na nic se jí neptat a zařídit jí to, jentakjovic se zbytečně vyčerpávaj tím, že chtěj vyhovět jejím rozmarům a berou ji jako zdravýho člověka, což ale ona už dávno není.

To není výčitka, ono je to asi hodně těžký "přepnout" do takovýho režimu, pokud jsi celej život s tím člověkem zacházela jako s příčetným, protože byl, a teď najednou není.

Takže v tomhle případě to asi nebylo na místě, ale vem si třeba kdyby ten člověk chlastal a léčit se odmítal - pak máš v určitým momentě opravdu volbu, jestli se necháš stáhnout taky a nebo jestli si řekneš "už nemůžu nic dělat, vyčerpala jsem všechny možnosti a nepomohlo to, tak je mi líto, ale tento člověk se prostě upije a já s tím nemůžu nic dělat."
Alraune 129596
17.3.2018 14:32:42
Proč mi to vysvětluješ, já to přece vím :) Tyhle komentáře u článků se vždycky mažou... ale sociální sitě prostě sáknou tolika otvory, že jakmile je identita venku, velmi těžko se vrací šídlo do pytle.

Mmch, v adopčních skupinách na psy jedou tyhle posty pořád, jen tohle je vidět i mimo komunitu.
[<<Předchozích 50] Názory 5160 z 29995  [Dalších 29935 >>]


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.