| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Ostatní : Krémy

Hejného metoda výuky matematiky je v ohrožení

Josef Kubát

Kromě zastánců se k Hejného metodě vyjadřuje i početný zástup kritiků.

  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 3213  [Dalších 3193 >>]
zerat 18305
16.6.2017 10:40:27
1kuličko, moje děti mají navíc autoimunitní onemocnění, takže se to holt bude hlídat víc. Já vím, jak to je s opalovacími krémy i proto, že jsem před lety dostala dost vynadáno od primáře z dětské nemocnice v Brně, když tam přivezli naši dcerku s těžkou zlomeninou ruky. Ale když jsem mu pak řekla, že zrovna tohle vím, protože docházíme za místní kapacitou na kožní a že mě před nadužíváním opalovacích krémů varovala, tak trošku ubral nohu z plynu, ale říkal mi, že tolika vážných zlomenin za svůj život nepamatuje, co se děje teď v posledních cca 10-ti letech. Děti upadnou - běžné upadnutí a ona je z toho okamžitě těžká zlomenina. Vím, že to má i co dělat s tím, že děti se málo pohybují venku, že neumí padat... ale o těch krémech to není novinka.
1kulička 119729
15.6.2017 17:03:52
Zerat, on ten deficit vit D mají vlastně všichni. Jen se rutině netestuje. U nás třeba celá rodina. Taky krémy dost omezuji, tchýně je posedlá, pořád by tu malou mazala, já jí to zakazuju.
Mr. Miçkey 124689
15.6.2017 15:50:02
Nojo, to staci tobe, ja se dokazu spalit i kdyz jdu s kosem, a opravdu neni technicky proveditelny plizit se od dubna do rijna vyhradne stinem. Opalovakem se musim matlat denne. Letos uz jsem se stihl spalit, zacatkem kvetna, pri cca hodinovym sezeni v parku pri 20 Stupnich, loupal jsem se jeste za tejden.
Konzerva 153011
15.6.2017 15:42:28
Mám-li tři děti, které jednou na tábor, tak každé dítě musí mít svůj (jsou různého věku, tudíž v různých oddílech). A když odjedou tak ještě potřebuji jeden pro sebe. Když se vrátí z tábora, většinou je nemají spotřebované, takže pak máme doma 4 otevřené.
Fren 117315
15.6.2017 15:28:05
Je to až děsivé, jak člověk vlastně neví, čím se řídit a co je a co není lobby prodejců.

- mě k tomu stačí oyč.selský rozum.Snažím se používat co nejméně a taky se záměrně nevyvaluju na přímém slunci,dnes jsem radši ve stínu,nenamazaná a v pohodě.Četla jsem,že krámy 50+ jsou nezdravé - vtíráš si do kůže mnohem víc hliníku či čeho,protě chemie co nejméně.
Nemá cenu si hlídat složení potravin a na druhou stranu na sebe matlat všemožnou chemii,to snad dá rozum.
Len 108740
15.6.2017 15:24:30
Pouzivam, funguji dobre. Meli jsme pred par tydny i u more, kde to fakt pripaluje vic, deti po namazani lonskou tricitkou nedotcene, ja po namazani letosni patnactkou cervena, jsem to podcenila.
Fren 117315
15.6.2017 15:22:52
vyhazovat je nemusíš,pokud je máš uložny v chladu, to se jistí jen oni,kdyby je chtěl někdo udávat za poškození zdraví,chápej.

Jinak nechápu,jak jich můžeš mít několik - vyhazování peněz~d~
zerat 18305
15.6.2017 15:11:04
Danulu, ono si celkově můžeš vybrat, co je víc na pováženou. My třeba opalovací krémy používáme hodně zřídka kdy. Ortoped mi řekl, že děti potřebují i někde načerpat vitamín D a když je namatláme vysokým faktorem, tak ten na kůži i bez obnovování vydrží několik dní. Mým dcerám letos dělala imunoložky testy a mimojiné u jedné z nich zjistila nižší vitamín D - takže mi bylo řečeno omezit opalovací krémy (dcera se opaluje do hněda). Snížený vitamín D byl prý zjištěný u lidí, u kterých se později objevila roztroušená skleróza. Takže se snažíme doplňovat vitamín D, jak můžeme.

Na netu už jsem i četla o tom, že některé opalovací krémy mění DNA u lidí...

Je to až děsivé, jak člověk vlastně neví, čím se řídit a co je a co není lobby prodejců. ~7~

Zajímavé ovšem je, že letos jsme se ještě nikdo doma opalovacím krémem nemazal a ještě se ani nikdo nespálil, a to jsme na zahrádce pořád.
Danulu 23974
15.6.2017 14:33:15
Po roce pry maji.jen polovicni ucinost,to.zn. ze tricitka chrani jako 15-tka. A i po trech letech pouzivat krem je dost napovazenou
zerat 18305
15.6.2017 14:00:56
Skladuji je přes zimu v lednici a i v sezóně a nic se s nimi neděje. Takhle to doporučovali před lety v TV v nějakém pořadu. Určitě je nevyhazuji, - nikdy jsme s nimi problém neměli. Ale používáme je dost málo ;-)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 3213  [Dalších 3193 >>]


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.