| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Křečové žíly - varixy

Hejného metoda výuky matematiky je v ohrožení

Josef Kubát

Kromě zastánců se k Hejného metodě vyjadřuje i početný zástup kritiků.

  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 414  [Dalších 394 >>]
luthienka 77117
21.6.2017 14:58:05
Každou hodinu se projdu( aspoň na WC), hodně piju (aspoň se mi na WC chce), Když to bývalo akutní, brala jsem Detralex. A zajdu si na mesicne na ruční lymfomasaz. Doma hned po oraci hupnu do bazénu.
A málo solim a snažím se nekafovat...
Masajka 127045
21.6.2017 14:24:24
Posledního půl roku mě dost trápí otoky kotníků a nártů a v poslední době (co je horko) se to hodně zhoršilo. Mám křečové žíly a sedavé zaměstnání. I když se snažím i v práci se pohybovat, občas dávat nohy nahoru, doma je sprchovat střídavě studenou a teplou vodou, nepomáhá to.
Měli byste nějakou radu? Nějaké léky, gel, mast? Už jsem dost zoufalá a v práci budu až do konce července. O víkendu je to lepší, to se víc pohybuji.
bibianna 88803
24.4.2017 10:33:43
Dobrý den, čeká mě operace varixů. Už jsem se rozhodla pro laser. Můžete mi doporučit dobrou kliniku v Praze a okolí?

Díky
Buchli 121873
13.11.2016 20:27:59
A dělali ti crossectomii? Mně ještě přerušovali nějakou žílu v třísle a je to cca 5 cm řez a myslím, že kvůli tomu dávali tu narkózu.
Martina, 2 kluci 15942
13.11.2016 20:20:31
Já byla na laseru bez narkozy, celou dobu při vědomí, mírně rozveselená něčím.
Buchli 121873
13.11.2016 20:15:27
Nemožnost pohybu? Druhý den jsem šla do práce, hned ráno ještě cvičila na rotopedu, dneska, sedmý den, jsem si šla i zaběhat cca šest kilometrů. Stehy mám jen v třísle, kdybych neměla podělanou žílu i tam, tak by to bylo asi bez řezání a šití a bez narkózy, která byla velmi slabá, prý mnohem slabší než u břišních operací. Necítila jsem po ní žádné obtíže a popravdě jsem ráda, že jsem to všecko prospala.
69032
13.11.2016 20:11:47
No popravdě,právě proto nejdu pod nárkozu. Přijde mi právě zbytečné podstoupit nárkozu, když to jde jinak. Chci se vyhnout zbytečným chemikáliím v podobě narkozy, dlouhé rekonvalescenci, stehům, tahání stehů a nemožnosti pohybu. Takže volím raději novou šetrnější metodu, která je sice placená, ale běhat můžu ihned. Tady dělají i laserovou bez narkozy.
I tak díky. Chtěla jsem spíš znát pocit někoho kdo byl na laserové oparaci, kvůli teplotnímu diskonfortu, komplikacím atd...Cena laser /clarivein je rozdílem jen 5 000 za obě nohy.
Buchli 121873
9.11.2016 19:24:23
Není to bez narkózy. Byla jsem překvapená, ale normálně mě uspali, takže nevím nic, ani si nepamatuju, jak jsem usnula a kdy jsem se probudila. A dali mi punčochu, takže večer operace, ráno do práce. Říkám si, že by si to aspoň pár dní doma zasloužilo, protože přece jenom, po narkóze, v třísle řez, noha celá bolavá a oteklá... Ale stejně člověku za první tři dny nic nedají.
Buchli 121873
9.11.2016 7:25:59
Takže chci říct, že operace nebolela, protože mě prostě uspali. A tu druhou metodu neznám.
Buchli 121873
9.11.2016 7:25:19
Byla jsem v před dvěma dny na laserové, plus crossectomie. Měla jsem trošku oteklou nohu v třísle, ale už to mizí, tam mám taky zalepenou ranku, stehy ven za deset dní, píchám si heparin, teda manžel, je to komedie, sama se nepíchnu. Na noze modřiny a pár teček, žíly jsou, zdá se, pryč, tam jizvy nebudou. Nosím punčochu ve dne v noci. Jo a operaci dělali v narkóze. A chodím normálně do práce, žádná neschopenka, večer operace, ráno do práce.
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 414  [Dalších 394 >>]


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.