| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Společenské hry

Hejného metoda výuky matematiky je v ohrožení

Josef Kubát

Kromě zastánců se k Hejného metodě vyjadřuje i početný zástup kritiků.

  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 4984  [Dalších 4964 >>]
Thea + 2 93496
29.1.2018 12:01:09
Já jsem zase pořád četla, jedno dítě relativně dost čte (už ne tolik jako dřív), druhé vůbec - a to jsem jim hodně četla.
Stolní hry nehrají vůbec, maximálně karty na dovolené.
PC hry - no zrovna ten Minecraft se mi líbí, takové lego pro větší ~:-D a já lego ráda.
Také jsem došla k tomu, že jsem se asi zbláznila, protože když dostala kamarádky dcera legovku k Vánocům, tak jsem vůbec nevnímala jakousi konverzaci dospělých a místo toho si představovala, co všechno by z toho šlo postavit ~t~
Beruška+J02A07T10 48718
28.1.2018 14:44:05
Ja občas hraju se sedmiletym synme minecraft na PC, on to miluje, stejne jako lego, které miluje od dvou a furt by jen stavěl stavěl a budoval a vymyslel jak v reálu tak v minecraftu ;-)
Beruška+J02A07T10 48718
28.1.2018 14:41:20
Myslím ze přinutit úplně je nejde. Nejde starší syn hrál společenské hry od tri let, šachy od čtyř a pul a hraje do dnes je mu 15, stolní hry miloval a miluje od dnes u dvou mladších deti to začalo mnohem později dcera nekde v pěti a nejmladší syn az pořádně létos v lete v sedmi, ale určitě to nejsou takyvy milovnici her jako syn.
Jkdyz chci aby hrály, tak většinou musím jit. S nima hrát, oni ale zase samy od sebe dost cvičí a oba hezky malujou, nejstaršího syna cvičit musím nutit a malovat rad začal teprve před pul rokem. Každej je proste jinej a šachy nejsou hra pro všechny, my děti všichni umí tahat digurky ale o hraní se da mluvit jen u nejstarsiho, ten hraje uz 8 rok za klub. Oni dva tomu nepropadly a me to neva, pokud nedrepi furt u PC a TV, tak mi je fuk, jestli čas vyplní malovanim, tancenim nebo stavenim bunkru a nebo hraním her
Lída+4 138596
28.1.2018 13:52:55
Jo, mě šachy strašlivě nebavěj, jiný deskový hry hraju ráda (ne všechny).
Myšutka* 94689
28.1.2018 13:39:04
Přidávám se, při deskových a jiných "společenských" hrách mi naskakuje kopřivka. Přetrpěla jsem dobu, kdy bylo vhodné hrát je s dětma a hrála, teď na to mají naštěstí kámoše. Na dovolené se obětuju k některým hrám dodnes, ale třeba šachy ani v ohrožení života. I když se řada mých známých domnívá, že je nutně musím milovat (spojují si to s matematikou), tak já jsem je nikdy nepochopila a jak táhnou figurky jsem si nikdy nezapamatovala.
Greta nakukujici 129120
28.1.2018 12:16:54
Clovece, je mne nebavilo nikdy, to proste otrocky hazis kostkou a nemusis u toto moc premyslet. Monopoly jsme jeden cas hrali hodne, cim tezsi verze tim lepsi, kor kdyz mas zdatne soupere. Pexesso mne bavi jeste ted.

Kdybych se jako dite dostala k Minecraftu, tak stavela a stavela. :-)

Hrat si na neco, pevecke souteze to jsem vzdy brala, jako utrpeni.

Lída+4 138596
28.1.2018 11:38:57
Eve, mě zas spíš většinou nudily hry "na něco"...
Evelyn1968,2děti 6269
28.1.2018 11:28:02
Fantazie, já jsem si vždycky hrála na něco, třeba na školu, tam se každý projevoval jak chtěl, na princezny, na rodinu, na postavy z románů, na zpěváky, soutěž i s porotou, ale v 70. letech ~;)). Ale třeba vybíjenou jsem vůbec nepochopila, proč hrajeme, když je to taková nuda.
I s dětma jsem si ráda hrála na něco, třeba při učení násobilky na školu, kdy žáky tvořili plyšáci apod., člověče, monopoly, pexeso, to bylo utrpení~t~
Greta nakukujici 129120
28.1.2018 11:00:45
Evelyn, otazka co je fantazie. Pravidla byt musi a v ramci nich mas moznost vymyslet co chces. My doma radi hrajeme deskove hry. Na odopoledne mame naplanovane Tikect te ride. :-)
aky 102722
27.1.2018 21:26:59
...No, tak trochu jsem doufala, že každému hned dojde, že má tahle diskuse ukázat na absurditu diskuse o pár řádků níž

No, trochu som dufala, ze nikto nie je tak blby, aby si myslel, ze vsetci povinne sleduju vsetky diskusie.~3~
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 4984  [Dalších 4964 >>]


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.