| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Manželské etudy

Hejného metoda výuky matematiky je v ohrožení

Josef Kubát

Kromě zastánců se k Hejného metodě vyjadřuje i početný zástup kritiků.

  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 2123  [Dalších 2103 >>]
Danulu 23974
25.1.2018 22:01:23
Vetsina cetne me~;)
Kudla2 58452
25.1.2018 21:49:39
Zefýr,

takto jistě ne.

Technicky vzato myslím, že řada z nás (včetně mě) toho chystala na Vánoce mnohem méně.

Ale co třeba "maminka už dlouhé roky nemá žádnou radost ze života a stále se to zhoršuje a zhoršuje"?
Šuplík 137953
25.1.2018 21:43:48
Kaipo, myslim, ze jsi to vubec nepochopila. Valkyre je vycitano, ze pripravila JENOM jidlo a uklidit musel manzel a dcera....
Puma 54527
25.1.2018 21:39:29
Mně se líbila Ivana a žena fotografa.
Kaipa 98564
25.1.2018 21:38:43
Val, co máš pořád s těma Vánocema? Co je to za hrůzu "přichystat" Vánoce? Jistě, je pohodlnější, když se na přípravě podílejí všichni, ale kdyby přišlo na lámání chleba, vyseknu Vánoce jak víno sama, bez jakékoliv pomoci. Píšeš, že jsi musela sama chystat jídlo. No a co?
Šuplík 137953
25.1.2018 21:30:24
Val ty mas nejake zkreslene vnimani reality. Fakt myslis, ze by te mohli dostat do blazince proto, ze jsi neuklidila pred vanoci a museli to udelat dceta a tvuj muz? To by si tam prece museli nechat je~a~
Agniezska 123320
25.1.2018 17:10:31
Daniku, nepsalas nekdy, ze se Tvoji rodice nezajimaji o vnoucata? To mi uplne bezne (normalni) neprijde.
Simeona+3 110315
25.1.2018 17:00:58
Ja videla jen nektere dily. Marcela-uplne jina krevni skupina. Pak pani od fotografa- takova normalni zenska, noc tam toho o ni nebylo, takze nevim. Ivana asi ano, i kdyz mi ty jeji vystupy prisly trochu moc.
Sam01 129844
25.1.2018 16:47:43
Normalni rodina je podle meho soudu ta, kde se lide maji radi.maji k sobe navzajem uctu a jsou ochotni pro sebe navzajem udelat i zcela nezistne veci. V normalni rodine nevalci o to, kdo taha za delsi kus provazku. V normalni rodine tahnou spolecne za jeden konec a jde jim o to, dostat se do cile spolecne.
I pri vymene nazoru jim jde o to neublizovat si navzajem zbytecne.
Nechapu, proc je v teto diskusi takovy problem prijmout fakt, ze jsou i rodiny, kdy to funguje. Moje babicka byla s dedou skoro 50 let. Vychovali 5 deti. Co vim, tak deda byl celkem prudic, ktery musel mit vsechno ti top. Dedu jsem milovala. Jednou jsem se babicky ptala,proc se nerozvedla, ze bCh s takovym chlapem nevydrzela. Ona mi na to rekla, ze ma dedu rada a kvuli detem.
Moji rodice se brali stejne jako akteri ME brzy a take se rozvedli.
Ja jsem s manzelem 26 a jsem stastna, protoze mam vedle sebe cloveka, kteremu na me zalezi. Navzajem se snazime vychazet si vstric. Jsme spolu radi a i po tech letech muzu s klidem v dusi rict, ze ho miluju. Vychovali jsme dve deti a myslim, ze jako rodina fungujeme dobre a jako partneri tez. S ohledem na to, ze se od nas neseparuji ani deti myslim, ze je vse, tak, jak ma byt.
A, kdyz se prizene drobna bourka, tak se vybouri a jede se dal, protoze je tam porad ta laska a ucta a to je hlavni
Evelyn1968,2děti 6269
25.1.2018 16:36:30
Chtěla bych vědět, kdo z uživatelek má rodinu (asi spíš původní, aby to bylo tolik let), kde nebyla větší krize, kde vše zvládají, jsou citově angažovaní tak akorát, není zdravotní problém (nemusí být psychický), není problém s žádným s dětí a vše jde hladce.
Asi já~;), 32 let spolu, ale nechci to zakřiknout.
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 2123  [Dalších 2103 >>]

(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.