| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Žlučníkové problémy

Hejného metoda výuky matematiky je v ohrožení

Josef Kubát

Kromě zastánců se k Hejného metodě vyjadřuje i početný zástup kritiků.

  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 651  [Dalších 631 >>]
Pam-pela 97353
10.3.2018 22:40:55
jenie, já bych zkusila i někoho, kdo se zabývá komplexní medicínou, někoho, kdo je schopen zhodnotit i souvislosti.
Minule jsem ti v jiném tématu psala třeba o energetických drahách - meridiánech - jsou to dráhy v těle pro západní medicínu nijak neprokazatelné, kterými vlastně v těle proudí energie...napájí jednotlivé orgány a na nich leží akupunkturní body.
Někdy stačí "protáhnout" meridián, aby si tělo s daným orgánem pomohlo...jen napíšu, že když jsem měla ty problémy, o kterých jsem psala, neměla jsem o tom až zas tak velké povědomí.
O akupunktuře nemám ani teď..někdo používá moxování, poklepávání, akupresuru, leccos jde i doma, když člověk ví, co má stimulovat...je spousta různých možností.

Dám sem odkaz na dráhu žlučníku - je to složité na čtení asi...ale jen pro zajímavost, kolik problémů se může skrývat za jednou energeticky špatně "průchodnou" drahou. Stránky jsem vybrala náhodně, dá se toho určitě najít spoustu.

http://www.reiki-cz.com/akupunktura.php?id_aku=20

Je to fakt jen jako možnost se na tělo, a i psychiku vlastně podívat i jinak...
Někdo dělá zas třeba reflexku přes ťapky na nohou...ono možností je, ale většinou ej to o tom samém.
Pam-pela 97353
10.3.2018 22:31:28
Právě jak kdy...určitě to souviselo i s počasím, s přetížením a tak...někdy se to vytratilo i na pár týdnů, někdy to bylo až nesnesitelný ~d~. Ale třeba mizelo to vsedě u stolu, když jsem byla jakoby trochu nahrbená dovnitř...
Alca 145121
10.3.2018 21:40:40
Mě se to právě projevuje i po operaci - před ní jsem měla problémy jen při kolikách, teď to většinou indikuje ten hlad (někdy cítím hlad i v zádech). jako není to pro mě nějak závažně omezující, ale někdy (třeba nad ránem v posteli) je to nepříjemné, musím něco málo sníst, protože jinak znovu neusnu, jak je mi nepohodlně.
Za sebe můžu říct, že se u mě po operaci projevila spousta věcí jako pravděpodobně následek operace, které jsem fakt nečekala - například problém s vlčím hladem, kdy prostě nemůžu zůstat delší dobu bez jídla, jinak je mi fakt zle....... A bohužel sem tam zůstaly i náběhy na koliky, i když to negraduje do kolik. Blbý je, že se nedá vychytat, čím je to způsobené :(
nechci působit negativně, ale tohle všechno jsou věci, které mi přijde, že člověku doktoři neřeknou. Mě přišlo, že k tomu přistupují, jak k vyndání chybné součástky a vše je ok, ale tělo je dost provázané a bohužel to tak snadné není :( Jasně, jsou lidi co jsou bez problému, ale jsou i tací, co problémy mají.
Ještě bych dodala, že mě teoreticky vyndali žlučník v ideální dobu, bez zánětu, laparoskopicky..... Přesto se prostě s problémy potýkám :(
Jenie 46351
10.3.2018 20:35:52
Díky za odpovědi. Teď jsem našla na jiných stránkách, že měl také někdo zhoršené dýchání při podražděném žlučníku. Špatná zpráva je, že se to nezlepšilo ani po operaci.
Alca 145121
10.3.2018 20:06:44
No, jako kdybych se prostě nemohla plně nadechnout, většinou je to pocit, jako by mě něco tlačilo v krku, v leže je to horší, v sedě/stoje lepší..... Většinou to přejde když se najím.
Jinak sjem taky astmatik, ale tohle jsem právě vypozorovala....
Jenie 46351
10.3.2018 18:42:51
Alco, a mohla bys mi tem pocit zhoršeného dýchání popsat? A máš to ve stoje i vleže, nebo jenom při nějaké činnosti?
Jenie 46351
10.3.2018 18:41:02
Alco, díky za odpověď, udělala mi radost!
Protože to je první náznak, že by to mohlo být tím žlučníkem. Buď nějaké propojené nervové dráhy, jak píšeš, nebo jsem uvažovala, jestli ty šutry nějak netlačí na bránici, nebo já už nevím.
Kromě kardia jsem byla původně i na pohotovosti, dělali mi rtg plic, a na plicním se taky léčím s astmatem, tam jsem byla před pár dny a spirometrie normální.
Jenie 46351
10.3.2018 18:38:28
Pampelo, a to jsi celý rok špatně dýchala, nebo jenom občas. Já mám dny, kdy jsem OK, a pak zas několik dnů za sebou dušnost.
Alca 145121
10.3.2018 13:59:33
Teoreticky to souviset může, koneckonců žlučníková kolika vystřeluje do zad a já sama při ní měla dost nepříjemné pocity, jako bych byla v korzetu a nemohla pořádně dýchat (i jsem při první kolice trpěla hyperventilací). Další věc je, že od doby, co mám žlučník pryč, mám pocity zhoršeného dýchání třeba když předržím hlad.... nevím, čím to je, jestli tam jsou nějak blbě propojené nervové dráhy......
Každopádně kromě kardiologie by to asi chtělo i na plicní a vyloučit další příšiny....
Pam-pela 97353
9.3.2018 22:55:14
Jenze me to nebolelo. Ale dr taky hledala ruzne, rikala mi, ze to mam od stresu a ze to miva taky a mam koukat do korun stromu. 🙂
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 651  [Dalších 631 >>]


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.