| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Hypospadie - rozštěp močové trubice

Hejného metoda výuky matematiky je v ohrožení

Josef Kubát

Kromě zastánců se k Hejného metodě vyjadřuje i početný zástup kritiků.

  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 2733  [Dalších 2713 >>]
janca (IP adresa: 193.86.83.129)
  • 
27.8.2015 9:41:18
Když to tak pročítám, často se zmiňujete magnesium, i já ho brala a syn má také hypospádii.
Ted v druhém těhu ho brát nebudu, raději, jiný společný ukazatel jsem nenašla.
LenkaMad 56223
8.8.2015 18:44:31
Ahoj, nechcu nikoho znepokojovat, ale teď po více jak 10ti letech od poslední operace hypospadie začal mít syn problémy s čůráním a je to vyhodnoceno jako strictura uretry po opakovaných operacích hypospadie. Doteď jsem nevěděla, že problémy se můžou objevit i po tolika letech, protože syn už nikam na kontroly nechodil, což možná měl. Na problém by se možná přišlo dřív. Takhle ho zřejmě čeká další operace s vytvořením nové močové trubice :-( .
Iva (IP adresa: 78.80.240.31)
  • 
12.7.2015 16:04:07
Mame za sebou operaci hypospadie v Motole, synovi je rok a 9 mesicu. Mam potrebu napsat svou zkusenost a mozna tak uklidnit ty z vas, ktere to ceka. Byla jsem hodne vydesena, nevedela, co cekat. Od prijmu jsem zazivala jen sama prijemna prekvapeni. Velmi lidsky a vstricny pristup od lekaru i sester, skvela pece, velmi citliva (v noci ani pres den nas nikdo nebudil, co slo, mohla jsem delat sama, aby byl synek co nejvic v klidu - nocni podavani leku, uklid postylky, mereni teploty). Pokoje jsou hezke,k vyuziti krasna herna na v chodbe nebo kocarek na uspavani. Maminka spi na rozkladacim kresle vedle postele sveho ditka. Je k dispozici kuchynka s lednici. Na obedy je to daleko, tam jsem sla jen kdyz byl nekdo dalsi s malym na pokoji (babicka, tata). Operoval ho MUDr. Trachta, velice mily a profesionalni, pred i po operaci nas o vsem podrobne informoval. Nejhorsi bylo asi probuzeni z narkozy, kdy byl syn hodne vztekly a nemohli jsme ho skoro udrzet v postylce. Pak se vyspal a byl zas normalni. Cevku mel jen dva dny, zvladal to v pohode. Jak psalo hodne maminek, dite akceptuje, ze se nemuze hybat a hraje si proste tak, jak muze. Prohlizeli jsme knizky, zpivali pisnicky, hrali si s hrackama a divali se na pohadky na telefonu. Pokud nas podobna vec ceka i s dalsimi detmi, budu se bat vyrazne mene.
Ella (IP adresa: 178.209.152.112)
  • 
17.5.2015 12:37:27
Mate někdo zkušenost s nemocnici v Hradci?
janickamysicka 135121
10.4.2015 0:02:24
Děkuji za odpoved, nas to podle vseho ceka v zari u pana smakala, vse teprve domluvime. takze do školky pujde pozdeji, zalezi jak narocny zakrok nas bude cekat... Ted s nim bojuju aby v klidu sedel na nocniku a kakal, je to bezradny boj, snad se to zlomi a pochopi ze se musi kakat do nocniku nebo na wc a ne do pliny nebo do slipů :-) chtela bych aby byl komplet bez pliny pred operaci at pak muze do školky v pohode nastoupit. :-):-):-)
Helena 135406
28.3.2015 22:21:59
Ahoj, syn je 2 roky po operaci pen. hypospadie ve FN Olomouc u prim. Šmakala.
Co se týče vývodu....syn ho měl přímo z močového měchýře...týden jsme s ním byli i doma a pindíka koupali v heřmánku, mazali a fačovali. Pak jsme vývod jeli vyndat.
Po operaci jsme tam byli 2 týdny...jsem ze Zlína, chtěla jsem jet domů až bude vše tak jak má být...což tvrdil i pan primař.

Termix 105545
26.3.2015 18:34:03
Bude mít vývod a čůrat nebude. A navíc bude hodně spát. Synovi dávali diazepam. Potřebovali mít jistotu, že penis nebude mít erekci. Takže opravdu hodně spal.
janickamysicka 135121
26.3.2015 14:02:41
Ja ho urcite stresovat nebudu, jen mam obavy aby po zakroku mi chtel chodit čurat na nocnik či na wc, abych opet nemusela pouzivat pliny i pres den... a tim padem aby se nam neodlozil nastup do školky.
Ja verim ze to dopadne dobre. A drzim palecky i Vám. Syn je statecny tolik toho uz zvladnul.
Ale jeste podle toho co jste psala mate toho hodne pred sebou. Urcite to zvladnete vse v pohode a bude OK konecne

~g~~g~~g~
Termix 105545
26.3.2015 11:00:53
Jako malého jsem ho držela jako holčičku. Našla jsem grif a šlo to. Teď to zvládá sám, ale dobré to není. Doma sedí. Prostě pořád to jde bokem.
Ad plena na noc. To bych neřešila. Syn je právě navíc enuretik a tak si taky užíváme. V nemocnici to bude v klidu, bude mít vývod a tak se nepočůrá. A kdyby jo, buď v klidu. Zrovna na urologii jsou zvyklí. Ale dítě bych určitě nestresovala.
janickamysicka 135121
26.3.2015 9:17:33
Děkuji, jste hodná ze jste napsala. Ja verim, ze bude jen jedna operace a bude klid. Co bude bude, ale aspon jsem chtela mit představu co me čeká..

Jak jste řešili čurání venku?
Jeste me zajima jak vas syn po zakroku zvladal potom školku a čurani ve školce?
Chci začit syna odnaučovat plinu přes noc, ale nevim kdy zacit.. jestli uz ted nebo počkat.
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 2733  [Dalších 2713 >>]

(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.