| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Samovolný potrat - a co přišlo potom...

Já jsem o svoje jednovaječná dovjčata přišla ve 4. měsíci. Měla feto-fetální syndrom. Stalo se to na konci června a o stavech, které mě stále provází, nemá ani smysl psát. Kdo to zažil, ten ví, a kdo nezažil, nemůže tušit, jaké to je z žádného vyprávění. Nejhorší je dozvědět se pohlaví svých dětí z pitevní zprávy. Velkým "pozitivem" na téhle věci ale bylo, že se to stalo ve Francii. Jednak to zůstalo daleko a další důležitou věcí je lékařská péče ve Francii. Z toho, co jsem četla a slyšela o zážitcích z českých nemocnic, je mi jasné, že jsem vlastně měla štěstí v neštěstí. Věnovalo se mi tam spoustu lidí, všichni byli strašně hodní a měli velmi citlivý přístup ke mně, i když jsem jim pokazila neděli. V tomto ohledu to vlastně nebylo žádné trauma, to jsem začala prožívat až později, když mi všechno docházelo. V nemocnici jsem měla automaticky vlastní pokoj s příslušenstvím, výbornou stravu (vzhledem k hromadění plodové vody před potratem, jsem se pořádně mohla najíst až v nemocnici). Všichni mi všechno, každý krok vysvětlili. Dokonce i proč si dávají roušky na obličej. Zní to možná divně, ale tam mi bylo nejlíp. Poddala jsem se všemu a nechala o sebe pečovat. Ale teď mám pocit, jakoby bylo všechno horší a horší. Cítím, že potřebuji svého muže, který ale bohužel nastoupil do nového náročného zaměstnání a skoro ho nevidím. Od potratu na něj vlastně čekám a zuřím. Asi nemůže pochopit moje pocity, i když se snažím mu je sdělit. Každopádně začínám chápat, že díky takovým událostem a souhře okolností se můžou rozpadat bezproblémové vztahy. Tak doufám, že manžel si na mě najde čas dřív, než ho úplně vypustím z hlavy a smířím se s tím, že si to musím všechno prožít sama. :-(

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.