Zkusila bych ředit mu ty šťávy postupně míň a míň, třeba když to bude hodně postupné, tak to nezaregistruje. Naše 3 letá dcerka taky běžně pije ředěné šťávy. Nevidím v tom problém, protože si myslím, že je rozdíl pít ředěnou šťávu či ovocný čaj s 1 kostkou cukru, než Kubíky, Jupíky či jiné 100% džusy nebo limonády...Obyčejnou vodu ale dcera taky akceptuje (zejména má-li žízeň; třeba v noci nic jiného nedostane). Pokud je horko nebo je nemocná, tak mi přijde lepší, aby pila ředěnou šťávu a hodně, než málo vody či neslazeného čaje.
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.
Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.
Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti. Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.