| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Porody doma vs. porody v nemocnici

Jsem toho názoru, že pokud chtějí matky rodit doma, tak ať si rodí - jejich boj.
Nechápu, proč se kolem toho pořád tolik točí?! Když se tak rozhodly tak prosím.
Jistě, člověk podstupuje různá rizika, ale vědomky riskovat život dítěte, do toho bych nešla.
Já jsem při porodu měla možnost vybrat si nejen polohu. Vše co se kolem porodu dělo se mnou PA vždy prodiskutovala a možnost volby jsem měla. V komunikaci nebyl žádný problém, všechen personál byl velice ochotný. A to jsem prosím rodila před 5 lety na Vsetíně !!! Dítě mi také nikdo neodebral a bylo po celou dobu pobytu se mnou na pokoji.
A co se týče 3denního pobytu v porodnici - no, prosím vás, takový hotel "all inclusive", kde jsem jen odpočívala, nemusela vařit a uklízet ... :-)) Alespoň jsem se mohla po celou dobu bezstarostně kochat svým malým "uzlíčkem" a také zregenerovat síly :-)

Všem ženám, které se rozhodnou rodit doma, přeji, ať vše dobře dopadne.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.