| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Taky "lovíte"? Aneb pár slov o Geocachingu…

Tak já přidám kousek z blogu mýho muže:



Máme první "Cachku" ...!

Hned po zakoupení své první (auto) navigace letos v červnu jsem ji plánoval využít pro dnes velmi populární hru označovanou geocaching . V blízkosti našeho bydliště se takových "skrýší" nachází hned několik.
Včerejší odpolední rodinný výlet jsme právě věnovali naší první výpravě za tajemnou skrýší (cachkou). Přesto že se mimořádně silně ochladilo (na jen cca. 16°C), počasí bylo plné sluníčka akorát tak na příjemnou vycházku. Z počátku se mi moc nedařilo nastavit na naší, ne úplně vhodné navigaci s nainstalovanou mapou Garmin TOPO Czech 2 ten správný náhled na mapu. Ale po chvíli již bylo vše v pořádku.
Náš rodinný tým tvořený kromě mé osoby manželkou a dcerkou se velmi úspěšně pustil do plnění zajímavých úkolů při zjišťování všech jednotlivých průchozích bodů.

Naše "cachka" se jmenovala "Charon" a skutečně jsme se na cestě nechali dokonce dvakrát převést přívozem přes Vltavu. Cílové místo nakonec představoval nádherný výhled na skále nad Vltavou, odkud bylo vidět až do Prahy, nebo na romantické údolí Vltavy.



Vlastní hledání "skrýše" bylo náročné, "bojoval" jsem téměř celou hodinu, než jsem hledanou skrýši objevil. Vlastní zápis, vložení suvenýru (figurku tygra) jsem už již zvládl velmi rychle. Návrat už proběhl bez problémů po turistických cestách (ne jako při hledání po skále a kdoví jakým houštím).


Obrázky asi nepůjdou vložit, tak snad takto:
http://1.bp.blogspot.com/_iNIODQTT-eg/SM0cIM8lDeI/AAAAAAAAACo/wkiR7VW_byA/s1600-h/019.jpg

Poklad vypadá takto:
http://1.bp.blogspot.com/_iNIODQTT-eg/SM0cjhiPR-I/AAAAAAAAAC4/1zUlfP46duk/s1600-h/022.jpg

/nevím, jestli to Rodina vezme/.

Jinak na Rodině jsem se s tímhle tématem setkala :-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.