| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Z deníčku soukromé podnikatelky

Přesně tak, zvířat, které máš ráda, to je na tom to podstatné. Máš je, protože je máš ráda a protože je hceš mít. Stejně jako já. Taky vtipně vyprávím nebo píšu, co a jak mi ničí a co provádějí, ale je to jen pro pobavení. Nestěžuju si. Protože je miluju takové, jací jsou, a i když je s nimi hodně práce, starostí a stojí to i peníze (třeba tomograf pro epileptika), je to pro mě obohacení.
Jednou jsem na otázku širšího příbuzenstva, co chceme za dárek, bezelstně pravila, že povlečení na postel, na kterém se nebudou držet psí chlupy. A asi umíš uhádnout, jaká byla reakce. "No tak nepouštějte psy do ložnice". Jo, jasně. Mohla bych je držet venku v boudě. Nebo bych je mohla rovnou odstřelit, to by bylo nakonec levnější a bez chlupů. Ale já se přece nebudu nikomu omlouvat za to, že miluju psy, a že mě hrozně těší, když se ráno probudím a vedle mě, krom manžela (aby nechyběl ten prvek) funí psí čumáček (dva, tři), když se na mě dívají veselé psí oči a říkají "tak co, už konečně vstáváme?". Prostě to miluju a komu se to nelíbí, ať mi vleze na záda. Vždycky mě dostanou lidi, co reagují takovou úžasnou radou.
Kromě psů toužím mít koně (ale manžel ne :-)) a nebo aspoň ovečku (manžel taky ne - ale ještě to na něj zkouším, že by ovečka okousala trávu a on by nemusel jezdit se sekačkou :-).
No a malamuti jsou úžasní, sice je doma nemám (moje holky jsou křížené choďačky), ale kdysi jsem chodila pomáhat do psího útulku a tam jich pár bylo. Prostě medvědi, medvídci :-). A jako štěňata musí být úžasní :-).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.