| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku O bydlení na venkově, tramvajích a hypotéce

Zlababo - dalsi zajimavy clanek se zamyslenim - super, diky! Ja bych na vesnici kvuli detem nikdy nesla (ted se nesrovnavam s tvym pripadem). Ja jsem v puberte utekla z malomesta do centra velkomesta a nemenila bych ani za nic. Svym detem kompenzuju nedostatek prirody vikendovymi vyjezdy na chalupu a na vesnici se planuju odstehovat az "na stary kolena". Moje deti ruch velkomesta milujou a ja je nechci pripravit o vsechny ty kulturni a spolecenske vymozenosti, o moznostech kvalitniho vzdelani v rodnem meste ani nemluve. Taky jim chci doprat "svobodu pohybu", tzn. ze nemuseji pravidelne dojizdet MHD. Kdyz jsem mluvila s maminkama z malomesta, tak mi zavidely nas zivotni styl (hlavne kulturu), ale samy by ve velkomeste bydlet nemohly. Ja jsem jim naopak zavidela zeleny stromy, ticho, reku, ale na malomeste bych umrela tichou jednotvarnosti (ktera me ale v malych davkach dokaze vyborne "dobit baterky";). Zaroven si myslim, ze volba mista bydliste nemusi nutne vyjadrovat nase zivotni hodnoty, postoje a styl zivota, nekdy proste neni zbyti a je potreba se smirit s tim, co mame (a muzeme si dovolit). Ja vzdycky rikam, ze jsem vdecna, ze nebydlim pod mostem....P.S.Jooooo, deti na malomeste maji takovou zajimavou rikanku: Otloukej se babovicko, jestli se mi nepovedes, tak do Prahy nepojedes - a NEUVIDIS METRO! Kdyz jsem to poprve slysela, tak jsem se hodne smala!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.