| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku O bydlení na venkově, tramvajích a hypotéce

Je to dost velký rozdíl bydlet ve městě a na vesnici. Jsem z malého městečka, pak jsem odešla za prací do 100 tis. města, kde jsem žila skoro 10 let a pak jsme si koupili domek skoro na samotě ale asi 2 km do městečka. Ten přechod byl krutý. Měla jsem divný pocit z té samoty, tmy...výčitky, zda jsme udělali dobře, jak to zvládnem, že mi bude smutno, že jsme úplně odříznutí od všeho. Pak jsme si ale začali zvykat a já mám ten dům a zahradu a to okolí hrozně ráda. Sice musíme opravovat domek, starat se o zahradu, dělat topení, ale mám pocit, že to je skutečný život. Ve měste to bylo taky fajn, chodili jsme hodně za kulturou, cvičit, plavat, každý víkend výlet, ale přislo mi, že si tak jakoby vyplňujeme ten volný čas - sice příjemnou činností a asi užitečnou, ale chyběla mi v tom ta hloubka, ten smysl, vize do budoucna, seberealizace v rekonstrukci bydlení a jeho okolí. Tam, kde bydlím můžete sledovat jak se mění příroda se změnami ročního období - jak se mění mraky, západy slunce, zvuky přírody a její vůně. Ve městě mi už vadilo, jak na Vás stále "útočí" reklama a nabídky na cokoliv, člověk pak neustále řeší, jestli by tohle taky nepotřebovat a nemůže uvažovat o skutečně důležitých věcech. Ale chápu obě strany a nejde ani tak o to, kde člověk žije jako kde jsou jeho priority.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.