| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku O bydlení na venkově, tramvajích a hypotéce

Jsem typicky Pražské dítko, co okusilo všechny lákadla velkoměsta, přesto pro mně DOMA znamenal dům na vesnici, kde jsem vyrůstala a dodnes ho bereme jako "Chalupu", ale já vím, že se tam chci přistěhovat. V souč. době žijeme s manželem a tříletým synkem ve městě 13 km odtamtud, ale já tam s malým denně jezdím-není tam zatím centální topení a to je jediný důvod, proč je to zatím jen chalupa a ne dům, kde bydlíme- na zahradu, za tetou co bydlí naproti, něco malého udělat, za známými,pohrát si..
Máme byt po rekonstrukci, co jsme si sami navrhli, úžasně moderní a funkční, ne úplně sterilně strohý a ledový, ale na mně tak působí.-Je to jako když otevřu nové číslo Bydlení.... Strašně jsem to tak chtěla.... Je to super, když přijdou kamarádi na návštěvu, to je tak všechno. Navzdory skříni plné značkového oblečení denně odjíždím na chalupu v teplácích a mikině ze sekáče...-Šťastná... Mám schizofrenii, nebo co. Je skvělý si ve městě objednat pizzu až domů a jít popít s kamarády a za pět min. být pěšky doma, ale přes týden mám pocit, že se tu asi zblázním. Všechno je tak dokonalý,má svoje místo, není tu nic, co by se ještě dalo vylepšit...Pokaždý se modlím, ať už je jaro, ať tam můžeme i přespávat a už čtyři roky to praktikuju tak, že od března do října mně ve městě nikdo neviíd. Maximálně na nákupu v hypermarketu(protože "U Máni" v konzumu mají fakt jen mlíko a rohlíky :-) , nebo na skleničku s kamarádkama, ale ty taky lákám spíš na zahradní grilování nebo do vinárny s discem na letním parketu.... Všechno moje počínání se odvíjí od toho, že tam jednou budu nastálo bydlet a budu šťastná a naplněná, stejně moje děti. Dáda při odjezdech ječí "chci do baláku!Nemám lád Beloun! :-)
Pizzu mi přivezou i tam, byť s "pade" přirážkou a v případě nějaké "pařby" to jistí "tágo" nebo přespím u kamarádky...
Problém je, že nám chybí půl mega na rozvod topení (dům má obytnou plochu kolem 300 m2 a to bez podkroví) a manžel není přítelem půjček a navíc chce nový dům. Já jsem zvláštně vyrovnaná a vím, že já budu šťastná jedině "na chalupě", ať už s ním, nebo bez něj...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.