| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Samovolný potrat - a co přišlo potom...

Ahoj, byla jsem ve 14tt a předevčírem jsem začala krvácet, letěla jsem jak splašená k doktorovi, sestra mě odbyla a poslala do nemocnice, že doktor má dovolenou a že jí to celkem nezajímají..zjistili mi zmlklý potrat a že už v sobě mám 3 týdny mrtvé mimčo. Včera jsem se vrátila z nemocnicen a připadám si jak kdyby mi tam vzali i část mozku.. Holky je to těžké,ale na druhou stránku je lepší, když se to stane hned v začátku než aby musel člověk porodit mrtvé mimčo nebo dokonce mít postižené. Vím, že si asi musíte myslet, že jsem úplně střelená,ale je to můj druhý potrat, žádné mimčo ve svých 26 letech nemám, ale čas rány zahojí, jen jizvy zůstanou. Neupoutávejte se na to, co jste prodělali, jelikož se to pak psychicky nedá zvládnout.. pokud máte doma někoho, komu na vás záleží, nejste na to sama a myslím si, že partner aniž by něco řekl, to nese ještě hůře aniž by toho maličkého človíčka v sobě nosil.Hodně štěstí

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.