| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku O bydlení na venkově, tramvajích a hypotéce

Je mi 25 let. Narodil jsem se v Jablonci, kde jsem do svych 18ti bydlel s mamkou. Temer kazdy vikend jsem travil s babickou a s dedou na chate v ceskem raji - cca 30 km. Proste nadhera. Ale clovek musel na vojnu, a pak prace, no proste jsem sel do strednich cech. Rok jsem bydlel v Beroune, kousek za Prahou a moc jsem si to pochvaloval, do Prahy kousek a precejen, clovek vyleze z baraku, rozhledne se kolem sebe a ma pocit, ze bydli v alespon trochu v prirode. Okolo kopce, lesy. Co si budeme povidat, Jablonec to neni (bydleli jsme kousek od centra), ale lepsi nez nic. Nasel jsem si pritelkyni v Praze, tak jsme se tak nejak dohodli a odstehoval jsem se k ni. Prvnich par mesicu jsem si Prahu zamiloval, tolik krasnych mist, takovy servis, vsechno do pul hodky MHD at je den, nebo noc. Jenze... uz to neni 30 minut na chatu, ale uz je to hodinu a pul na chatu. Uz clovek nekonci v praci ve tri, ale dostane se z prahy v osm. Po trech letech v Praze muzu rict, ze toho mam plne zuby a snazim se utect. Byt i jen chata nekde ve vesnici za Prahou, z ktere bych mohl dojizdet do prace... jenze cenove nedostupna. A jelikoz jsem vazanej praci, nezbyva nez zatnout zuby, cekat, vydrzet. Ja vim, ze se driv nebo pozdeji zpatky do prirody, do lesa vratim...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.